جهش تولید | جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹

خانه تنیس روی میز استان اردبیل تکمیل شد - خبر

 

 

خانه تنیس روی میز استان اردبیل تکمیل شد

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: خانه تنیس روی میز استان در مجموعه ۱۲ بهمن شهرستان اردبیل احداث شده و در اختیار ورزشکاران این رشته قرار گرفت.

خانه تنیس روی میز استان اردبیل تکمیل شد

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان بهرام آقاخانی، مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل در خصوص عملیات بازسازی مجموعه ۱۲ بهمن شهرستان اردبیل گفت: این مجموعه به مساحت کلی ۱۲۰۰ متر مربع دارای دو سالن ورزشی بود که با عملیات بازسازی تبدیل به ۳ سالن شده است. یک سالن ۶۰۰ متری که خانه تنیس روی میز اختصاص یافته و دو سالن مجزای دیگر در ابعاد کوچکتر در اختیار ورزش‌های رزمی قرار می‌گیرد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل افزود: تمام امور مربوط به ابنیه، تاسیسات برقی و تاسیسات مکانیکی این سالن تکمیل شده و کفپوش استاندارد فدراسیون جهانی هم در آن نصب شده است که مجموع اعتبارات هزینه شده در بخش تجهیز حدود ۶۲۰ میلیون تومان شده است.

آقاخانی در ادامه تاکید کرد: مجموعه ورزش و جوانان استان اردبیل با حد نهایت توان خود در بخش‌های مختلف در تلاش برای ارتقای ورزش استان است و به زودی اماکن ورزشی دیگری نیز با پایان مراحل احداث و بازسازی و تجهیز به مجموعه اماکن ورزشی استان افزوده خواهند شد.