جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

حورمت - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

حورمت

تهیه کننده : سید ایرج فتاح

نویسندگان : رامین اصغری قالقاچی ، علی بانگین و منصور باغبانی

کارگردان : رامین اصغری قالقاچی

مدیر برنامه ریزی و دستیار کارگردان : بهنام رضازاده

ناظر کیفی : کامبیز خوشدلی

تدوین و تیتراژ : سعید قنبرزاده محبوب

مدیر تصویربرداری : بیژن رحمتی

تصویربردار دوم : محمد مستوفی

مدیر تولید : جلیل اسماعیل زاده

صدابردار : نادر خالدی

موسیقی : حامد مختاری

طراح گریم : شهرام ولی پور

طراح صحنه و لباس : محمد ثابت

منشی صحنه : المیرا حیدرثانی

بازیگران : پرویز ظرافت ، جمال ذوالقدر ، مسعود یکانی ، فاطمه شکری ، هرمینه بارسنجی ، فرزانه بهزادی ، رقیه بابیوردی ، سعید عبدالهی ، محمدکاظمی ، جلیل اسماعیل زاده ، فریدون سید سیاح ، محمدرضا تقی پور ، سهیل اندام ، رسول حشمت نیا ، الهام حیدریان .

با هنرمندی : مقصود حسنی ، قاسم محمدزاده ، مهناز شریفی و بیژن لطفی .

با حضور : آتش تقی پور و با معرفی مهشید جعفری

سریال حورمت در ۲۶ قسمت ۴۰ دقیقه ای با موضوعات مختلف اجتماعی و در قالب طنز هر شب ساعت ۲1  از شبکه استانی سیمای مرکز اردبیل پخش می شود.

 این مجموعه تلویزیونی با رویکرد تبیین فرهنگ و روابط اجتماعی و سبک زندگی مسالمت آمیز و تقویت آداب و رسوم منطقه و ارزشهای انسانی تهیه شده است که خلاصه داستان آن بدین شرح می باشد:

سامان که در پی چند سال کار و عدم موفقیت به تازگی از مالزی به ایران برگشته است. او قصد ازدواج با دختر عمه اش را دارد اما اختلاف خانواده ها بر سر خانه موروثی و نداشتن شغل مناسب سامان مشکلاتی را در راه رسیدن آنها به یکدیگر بوجود آورده است. با این حال با گذشت زمان و مجموعه اتفاقاتی که در خانواده و محله آنها میگذرد باعث تحول سامان و درنهایت آشتی این دو خانواده می شود. و محل موروثی که قبلاً محل اختلاف  خانواده ها بود به کارگاه پخت نان های صنعتی تبدیل میگردد. و سر انجام سامان با دختر عمه اش ازدواج کرده و نیروهای جوان و فعال محله و دو خانواده در واحد اقتصادی ایجاد شده مشغول به کار میشوند.

سال تولید: 1397


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ