جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۲ فروردین ۱۳۹۹

حمایت حداکثری از نخبگان رسالت پارک علم و فناوری اردبیل است - خبر

 

 

حمایت حداکثری از نخبگان رسالت پارک علم و فناوری اردبیل است

معاون فناوری و پشتیبانی پارک علم و فناوری استان اردبیل گفت: پارک علم و فناوری استان اردبیل حمایت حداکثری از نخبگان و فناوران را به عنوان یک اولویت مدنظر و مورد توجه قرار داده است.

حمایت حداکثری از نخبگان رسالت پارک علم و فناوری اردبیل است

محسن دیندار اظهار کرد: پارک علم و فناوری استان اردبیل به عنوان یک دستگاه اجرایی زیر نظر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و در چارچوب قوانین ابلاغی و بر اساس مصوبات مربوط به حمایت از شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان در زمینه تجاری‌سازی محصولات اقدام و تلاشی جدی آغاز کرده است.

وی افزود: حمایتی که استاندار اردبیل از فناوران و نخبگان در قالب پارک علم و فناوری انجام می‌دهد در قالب عقد قرارداد با این مخترع نیز انجام شده و طی یک فرایند مشخص اقدام به انجام حمایت‌های قانونی برای کمک به تکمیل و تجاری‌سازی اختراع این مخترع اردبیلی کردیم.

معاون فناوری و پشتیبانی پارک علم و فناوری استان اردبیل یادآور شد: مراحل تست و ارزیابی محصول حق‌زاده در پارک علم و فناوری استان اردبیل توسط داوران منتخب از اعضای هیئت علمی دانشگاه‌های استان انجام شده و نتایج آن به خود مخترع اعلام شده است.

به گزارش خبرگزاری فارس، وی ادامه داد: پارک علم و فناوری استان اردبیل با استقبال از هرگونه انتقاد سازنده آمادگی خود را برای تعامل با نخبگان و فناوران استان در مسیر توسعه همکاری‌های فی‌مابین و استفاده از خرد جمعی برای توسعه فعالیت‌های پارک علم و فناوری استان اردبیل اعلام می‌کند.