جهش تولید | شنبه، ۴ بهمن ۱۳۹۹

حمایت از کسب‌وکار با تسهیلات قرض‌الحسنه/ اجرای طرح‌های استراتژی‌محور در روستاهای اردبیل - خبر

 

 

حمایت از کسب‌وکار با تسهیلات قرض‌الحسنه/ اجرای طرح‌های استراتژی‌محور در روستاهای اردبیل

مدیر صندوق کارآفرینی امید استان اردبیل گفت: صندوق کارآفرینی امید به‌صورت تخصصی در حوزه تسهیلات قرض‌الحسنه کسب‌وکار فعالیت می‌کند و محور فعالیت ما کسب‌وکار و حمایت از آن با اعطای تسهیلات قرض‌الحسنه بوده است.

حمایت از کسب‌وکار با تسهیلات قرض‌الحسنه/ اجرای طرح‌های استراتژی‌محور در روستاهای اردبیل

هادی بابایی مهر اظهار کرد: صندوق کارآفرینی امید به‌صورت تخصصی در حوزه تسهیلات قرض‌الحسنه کسب‌وکار فعالیت می‌کند و محور فعالیت ما کسب‌وکار و حمایت از آن با اعطای تسهیلات قرض‌الحسنه بوده است.

وی افزود: در حوزه اشتغال روستایی و شهری در طی ۷ سال گذشته در مجموع تسهیلاتی بالغ بر ۲۱۵ میلیارد تومان برای طرح‌های اقتصادی در حوزه‌های مختلف کشاورزی، صنعت، خدمات و همچنین تسهیلات ازدواج و ضروری معیشت به تعداد ۱۴ هزار و ۳۰۸ طرح با اشتغال‌زایی ۹ هزار و ۶۱ نفر پرداخت شده است.

مدیر صندوق کارآفرینی امید استان اردبیل بیان کرد: در حوزه کشاورزی تاکنون به تعداد یک هزار و ۷۳۹ طرح تسهیلاتی به مبلغ ۴۷ میلیارد تومان با اشتغال‌زایی ۲ هزار و ۱۶۴ نفر پرداخت شده و در حوزه صنعت تعداد ۳ هزار و ۳۰۵ طرح با تسهیلاتی به مبلغ ۸۴ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان با اشتغال‌زایی ۳ هزار و ۸۹۷ نفر، در حوزه خدمات تعداد ۳ هزار نفر با تسهیلاتی با اعتباری بالغ بر ۵۴ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان با اجرای ۴ هزار و ۳۱۷ طرح محقق شده است.

بابائی مهر با اشاره به ارائه تسهیلات قرض‌الحسنه برای ازدواج ضروری و معیشت عنوان کرد: در کنار آن برای طرح ازدواج و معیشت در مجموع تسهیلاتی با اعتباری بیش از ۲۹ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان به تعداد ۴ هزار و ۹۴۷ فقره پرداخت شده است.