سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

حمایت از پویش «از خانه بخریم» در ایام کرونایی/ صمت به‌دنبال توسعه تجارت الکترونیکی در استان است - خبر

 

 

حمایت از پویش «از خانه بخریم» در ایام کرونایی/ صمت به‌دنبال توسعه تجارت الکترونیکی در استان است

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: با شیوع ویروس کرونا، مزایای استفاده از کسب‌و‌کارهای مجازی جهت تامین و توزیع کالا، بار دیگر مورد تاکید و توجه تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان قرار گرفته است و این سازمان با برگزاری جشنواره و ... از فعالان این بخش حمایت خواهد کرد.

حمایت از پویش «از خانه بخریم» در ایام کرونایی/ صمت به‌دنبال توسعه تجارت الکترونیکی در استان است

رامین صادقی اظهار کرد: با شیوع ویروس کرونا، مزایای استفاده از کسب‌و‌کارهای مجازی جهت تامین و توزیع کالا، بار دیگر مورد تاکید و توجه تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان قرار گرفته است.

وی افزود: در این راستا وزارت صنعت، معدن و تجارت به‌منظور افزایش مشارکت تمامی ذی‌نفعان، با حمایت از پویش «از خانه بخریم» و برگزاری جشنواره‌های مختلف فروش اینترنتی، ایجاد تعامل مابین اتحادیه‌ها، اتاق اصناف ایران و اتحادیه کشوری کسب‌وکارهای مجازی به‌دنبال تقویت و استمرار فروش اینترنتی و توسعه تجارت الکترونیکی است.

رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تصریح کرد: کلیه فعالانی که شرایط لازم جهت فعالیت قانونمند و ارائه خدمات مطلوب به هم‌وطنان عزیز در سطح استان دارند، ضمن مراجعه به سازمان صنعت، معدن و تجارت استان به تشریح نحوه ارائه خدمات بهینه در این شرایط به هم وطنان عزیز اقدام و از مزایای تعریف شده در این راستا بهره‌مند شوند.

صادقی گفت: فعال‌سازی ظرفیت‌های تجارت بدون محدودیت زمانی و مکانی، جلوگیری از اتلاف وقت و کاهش ترددهای غیرضروری، افزایش شفافیت برای خریداران و تمامی دستگاه‌های نظارتی، نوآوری در روش‌های ارائه کالا و خدمات، افزایش بهره‌گیری از منابع، ایجاد فرصت‌های تجاری جدید و حصول عدالت اجتماعی در راه‌اندازی کسب‌وکارها و کاهش تبعیضات و تحصیل امتیازات تجاری بخشی از مزایای توسعه تجارت الکترونیکی است.