رونق تولید ملی | دوشنبه، ۵ اسفند ۱۳۹۸

حمایت از تولید داخلی یک رسالت همگانی است - خبر

 

 

حمایت از تولید داخلی یک رسالت همگانی است

مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل در دیدار با مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل گفت: حمایت از تولید داخلی یک رسالت همگانی است و باید برنامه ریزی ها و فعالیت های دستگاه های اجرایی نیز در راستای منویات مقام معظم رهبری باشد.

به گزارش دفتر و روابط عمومی صدا و سیمای مرکز اردبیل، دکتر ملااحمدی مدیر کل مرکز در این نشست گفت: گستره فعالیت های صدا و سیما بسیار فراگیر و عمومی است و باید با توجه به نیازهای مخاطب تولید محتوای ارزشمند داشته باشیم.

 مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل، تصریح کرد: آمادگی و بستر مناسب برای پوشش برنامه ها و فعالیت های فرهنگی کانون های مساجد از طریق صدا و سیما فراهم است و با ارتباط تنگاتنگ می تواند کارهای فرهنگی ارزشمند به مخاطبان هم استانی ارائه دهیم.

دکتر ملااحمدی، خاطر نشان کرد: ظرفیت کانون های مساجد برای توانمند سازی نوجوانان و جوانان در مسئله اشتغال نیز قابل توجه است و استعدادهای که در زمینه کارآفرینی دیده می شود باید معرفی و مورد توجه قرار داده شود.

 مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل افزود: تعامل صدا و سیما با کانون های مساجد می تواند بسیاری از ظرفیت های پنهان کارهای فرهنگی را آشکار کند و باید در این زمینه برنامه های مهم و اساسی صورت گیرد.

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل نیز در این دیدارعنوان کرد: برنامه های            غنی سازی اوقات فراغت از ماه مبارک رمضان در کانون های مساجد استان آغاز می شود و امیدواریم با همراهی صدا و سیما شاهد تبلیغ این برنامه های فرهنگی در سطح استان باشیم.

 این مقام مسئول، ادامه داد: فعالیت های گمنامی را در مراکز فرهنگی برای اعتلای فرهنگی استان شاهد هستیم که با انعکاس اخبار در نشر محتوای کارهای فرهنگی نیز ارتقا می بخشیم.

 نادر سقاء خاطر نشان کرد: گروه های سرود کانون های مساجد نیز ظرفیت بزرگی برای ساخت محتوای کلیپ مناسبتی با معیارهای استانی هستند که امیدواریم مسئولان از این گروه ها حمایت داشته باشند.