جهش تولید | چهارشنبه، ۱ بهمن ۱۳۹۹

حضور 20 ووشوکار اردبیلی در لیگ‌های مطرح کشوری - خبر

 

 

حضور 20 ووشوکار اردبیلی در لیگ‌های مطرح کشوری

رئیس هیأت ووشوی استان اردبیل گفت: حضور 20 ووشوکار اردبیلی در لیگ برتر باشگاه‌های کشور در نبود تیمی از استان اردبیل به عنوان یک خلاء مهم در این رشته ورزشی محسوب می‌شود.

حضور 20 ووشوکار اردبیلی در لیگ‌های مطرح کشوری

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، هوشنگ افشار ،رئیس هیأت ووشوی استان اردبیل اظهار کرد: قرارگیری ورزشکارانی از تیم منتخب اردبیل در فهرست نهایی تیم‌ ملی و کسب موفقیت‌های دامنه‌دار در رقابت‌های بین‌المللی از ظرفیت بسیار بالای ووشو در این منطقه از کشور خبر می‌دهد.

وی افزود: طی سال گذشته در سایه تلاش مربیان و همدلی موجود، هیأت ووشوی استان شاهد کسب مدال‌های خوش‌رنگ در تمامی رده‌های سنی در عرصه‌ قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی بود و تحقق این موضوع مسئله‌ای کم‌نظیر در بین تمامی هیأت‌های ورزشی محسوب می‌شود.

رئیس هیأت ووشوی استان اردبیل از حضور تیم‌ منتخب اردبیل در المپیاد شمال‌غرب کشور  و افتخارآفرینی بانوان اردبیلی در این رقابت‌ها خبر داد و گفت: المپیاد ووشوی شمال‌غرب کشور در بخش آقایان با کسب عنوان سوم تیمی و کسب قهرمانی در بخش بانوان همراه شد.

 افشار یادآور شد: حضور 20 ووشوکار اردبیلی در لیگ برتر باشگاه‌های کشور در نبود تیمی از استان اردبیل به عنوان یک خلاء مهم محسوب می‌شود و با وجود چنین ورزشکارانی نیازمند حضور نماینده استان در لیگ‌های مطرح کشوری هستیم.