رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۴ تیر ۱۳۹۸

حضور وزیر کشور در صدا و سیمای مرکز اردبیل - خبر

 

 

حضور وزیر کشور در صدا و سیمای مرکز اردبیل

عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در اولین روز سفر دو روزه خود در صدا و سیمای مرکز حضور یافت و مورد استقبال مدیر کل مرکز قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی مرکز اردبیل، وزیر کشور به همراه استاندار اردبیل پس از حضور در صدا و سیما، در برنامه زنده تلویزیونی" گفتگوی ویژه" شرکت کرد و به سوالات مجری برنامه در خصوص اقتصاد مقاومتی و گفتمان سازی آن، طرحها و پروژه های اقتصادی استان اردبیل و همچنین، قاچاق کالا وارز، معضل بیکاری و آسیب های اجتماعی و چگونگی پرداختن به مسائل فرهنگی و فرهنگ سازی و هم افزایی دستگاههای اجرائی و رسانه ای در خصوص حل معضلات اجتماعی وفرهنگی پاسخ گفتند.

وزیر کشور ضمن تقدیر از اراده برنامه ریزی جامع و حرکت مجموعه مدیران استان در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی و ابراز زضایت از گزارش عملکرد ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان اردبیل گفت؛ نقش صدا و سیما در ایجاد وحدت و همدلی وهمسوئی دستگاههای اجرائی و همچنین مردمی کردن اقتصاد مقاومتی و مطالبه گری عمومی بسیار مهم ، موثر و ارزنده است .

رحمانی فضلی بااشاره به ابراز رضایت استاندار اردبیل از برنامه سازی و اطلاع رسانی و مسئولیت پذیری صدا و سیمای اردبیل در کار گروه گفتمان سازی اقتصاد مقاومتی تاکید کرد دستگاههای اجرائی نیز باید با کمک و دستور استاندار محترم دست در دست رسانه ملی بخصوص در قالب برنامه های نمایشی و مستند تاثیر گذار با مشارکت حداکثری در خدمت توسعه و پیشرفت استان باشند.

وزیر کشور به همراه چند تن از معاونان و مدیران ستادی برای بررسی میزان پیشرفت مصوبات سفر استانی ریئس جمهور به استان اردبیل سفر کردند.

شرکت در جلسات و نشست‌های تخصصی با حضور مسئولان استان اردبیل از جمله برنامه‌های وزیر کشور و هیات  همراه وی در سفر به استان اردبیل اعلام شده است.