جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ آبان ۱۳۹۹

حضور وزنه برداران اردبیلی در اردوی تیم ملی - خبر

 

 

حضور وزنه برداران اردبیلی در اردوی تیم ملی

با دعوت از سه وزنه‌بردار اردبیلی، اردوی آماده‌سازی تیم ملی برای حضور در مسابقات آسیایی جاکارتا از 14 فروردین‌ماه آغاز خواهد شد.

حضور وزنه برداران اردبیلی در اردوی تیم ملی

با اعلام فدراسیون وزنه‌برداری 16 نفر از وزنه‌برداران برتر کشور برای حضور در دومین مرحله اردوی آماده‌سازی تیم ملی دعوت شدند تا تمرینات سخت و فشرده خود را زیر نظر کادر فنی ادامه دهند.

در این میان می‌توان به حضور سه وزنه‌بردار اردبیلی در اردوی آماده‌سازی و قبضه کردن فهرست اصلی تیم ملی با دعوت از این سه ملی‌پوش اشاره کرد که هر کدام از این ورزشکاران از مدعیان اصلی کسب عناوین قهرمانی در اوزان خود نیز معرفی می‌شوند.

سعید علی حسینی، پیمان جان و سعید محمدپور سه ورزشکار اردبیلی خواهند بود که با حضور در این اردو تمامی توان خود را برای کسب رکوردهای بهتر و بهبود وضعیت آماده‌سازی بدنی خود به کار خواهند بست.

با توجه به نزدیک بودن به آغاز مسابقات جهانی وزنه‌برداری و همچنین رقابت‌های آسیایی جاکارتا، اردوهای آماده سازی وزنه‌برداران وارد فاز جدیدی شده و تمامی 16 ورزشکار دعوت شده به این اردو تمامی تلاش خود را برای ثبت رکوردهای مناسب در تمرینات و قرارگیری در فهرست نهایی تیم ملی به کار می‌گیرند.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، دومین مرحله آماده سازی تیم ملی وزنه‌برداری به مدت 35 روز برگزار می‌شود و این تمرینات از 14 فروردین تا 20 اردیبهشت‌ماه سال جاری ادامه خواهد داشت