جهش تولید | چهارشنبه، ۱ بهمن ۱۳۹۹

حضور نماینده ولی فقیه در استان در صدا و سیما - خبر

 

 

حضور نماینده ولی فقیه در استان در صدا و سیما

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل با حضور در صدا و سیما با مدیر مرکز دیدار و در خصوص برگزاری عزاداری های ماه محرم گفتگو کردند.

به گزارش دفتر و روابط عمومی صداوسیمای مرکز اردبیل، آیت الله عاملی سپس در برنامه زنده شبانگاهی شبکه سبلان حضور یافت و گفت:با رعایت دستورالعمل‌های ستاد کرونا عزاداری‌های ماه محرم با شکوه برگزار شود
 
نماینده، ولی فقیه در استان بر لزوم برپایی عزاداری‌های باشکوه سرور و سالار شهیدان در ماه محرم  با رعایت دقیق  دستورالعمل‌های بهداشتی  ستاد ملی و استانی مقابله با کرونا تاکید کرد.
 
آیت الله عاملی که در برنامه زنده شبانگاهی شبکه سبلان سخن می گفت امام حسین(ع) را بزرگترین اصلاح گر جامعه اسلامی و اصلی ترین احیاگر دین محمدی دانست و افزود: عزاداری سالار شهیدان به هیچ عنوان تعطیلی بردار نیست اما حفظ سلامت عزاداران حق الناس است و همه مسئولان، ریش سفیدان و روسای محلات و دسته جات موظفند برای حفظ سلامت عزاداران، پروتکل های بهداشتی را به دقت رعایت کنند.
 
وی ایستادگی در برابر قدرتمند ترین و فاسدترین حاکم زمان و اقامه امر به معروف و نهی از منکر را از مهمترین اهداف انقلاب امام حسین(ع) عنوان و تاکید کرد: عاشقان سیدالشهدا(ع) باید در تمام شئون زندگی آن حضرت را الگوی تمام عیار خود قرار داده و در برابر فساد و انحرافات با تمام توان بایستند.