جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۷ تیر ۱۳۹۹

حضور نماینده شهرستان گرمی در مجلس یازدهم شورای اسلامی در قاب رسانه استانی - خبر

 

 

حضور نماینده شهرستان گرمی در مجلس یازدهم شورای اسلامی در قاب رسانه استانی

آقای ولی اسماعیلی نماینده شهرستان گرمی در مجلس یازدهم شورای اسلامی با حضور در رسانه استانی و دیدار با دکتر ملااحمدی در برنامه زنده تلویزیونی " بانمایندگان " به طرح دیدگاههای خود پرداختند.

به گزارش دفتر روابط عمومی مرکز اردبیل، آقای ولی اسماعیلی نماینده شهرستان گرمی در مجلس یازدهم شورای اسلامی  با حضور در رسانه استانی و دیدار با دکتر ملااحمدی  در برنامه زنده تلویزیونی " بانمایندگان " به طرح دیدگاههای خود پرداختند. با نمایندگان عنوان برنامه ای است که روزهای چهارشنبه، پنج شنبه و جمعه ساعت ۲1:۱۵ به مدت 35 دقیقه با حضور نمایندگان مجلس شورای اسلامی از سیمای مرکز اردبیل تولید و پخش می شود.

این برنامه هر هفته با حضور نمایندگان استان اردبیل روی آنتن می رود. در این برنامه نمایندگان بصورت مساوی در برنامه حضور داشته و در خصوص طرح ها و برنامه های مهم کشوری و حوزه های انتخابیه خود مطالبی را ارائه می دهند.

برنامه با سوال مجری برنامه در خصوص اولویت ها و برنامه ها و طرح های قابل پیگیری شهرستانهای مختلف استان شروع شده و تلفن های مخاطبان نیز در این خصوص پخش می شود تا نمایندگان حاضر در برنامه پاسخ های لازم را ارائه دهند.