رونق تولید ملی | دوشنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۸

حضور سرمایه‌گذاران خارجی در کشور نقطه عطفی در تحول اقتصادی است - صفحه اصلی

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

حضور سرمایه‌گذاران خارجی در کشور نقطه عطفی در تحول اقتصادی است

حضور سرمایه‌گذاران خارجی در کشور نقطه عطفی در تحول اقتصادی است


نماینده ولی فقیه در استان اردبیل گفت: حضور سرمایه‌گذاران خارجی در کشور نقطه عطفی در تحول اقتصادی است و درصدد هستیم روابط کشورمان را با ایران تقویت‌سازی کنیم.

حضور سرمایه‌گذاران خارجی در کشور نقطه عطفی در تحول اقتصادی است
آیت‌الله سیدحسن عاملی بعد از ظهر امروز در مراسم افتتاح کارخانه الکل طبی آذربایجان در شهرک صنعتی شماره دو اردبیل اظهار داشت:  حضور سرمایه‌گذاران خارجی در کشور نقطه عطفی در تحول اقتصادی است و درصدد هستیم روابط کشورمان را با ایران تقویت‌سازی کنیم.
 
وی با اشاره به این که اردبیل احساس امنیت خوبی به سرمایه‌گذاران خارجی می‌دهد بیان کرد: حمایتی که مسئولان از سرمایه‌گذاران در حوزه تولید و اشتغال انجام می‌دهند زمینه‌ساز راه‌اندازی واحدهای تولیدی می‌شود که این امر باید به عنوان یک اولویت اساسی و مهم مبنای کار قرار گیرد.
 
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل گفت: تقویت روابط کشور آذربایجان و ایران بسیار حائز اهمیت است و در این زمینه اردبیل با دارا بودن شرایط مرزی می‌تواند در این زمینه به تحولات و توسعه اقتصادی مطلوبی برسد تا بتوانیم مشکلات و نارسائی‌های بر سر راهمان را از میان برداریم.
 
عاملی تصریح کرد: حمایت از سرمایه‌گذاری‌های مشروع و قانونی باید مد نظر قرار گیرد و درصدد هستیم با ایجاد توان‌افزایی در مجموعه‌های اقتصادی اشتغال را که عزت خانواده‌ها است به یک اصل اساسی تبدیل کنیم و زمینه و بسترهای مناسب سرمایه‌گذاری را در استان ایجاد کنیم.
 
fi 'chva ofv'chvd jskdlT وی بیان کرد: تلاش استاندار اردبیل در جذب سرمایه‌گذاران قابل توجه است و انتظار می‌رود سال‌های آینده در بخش‌های مختلف تولیدات و همچنین توان اقتصادی با حضور این سرمایه‌گذاران خارجی در استان اردبیل به خوبی فراهم آید.