جهش تولید | جمعه، ۱۶ خرداد ۱۳۹۹

حضور دو قایقران اردبیلی در مسابقات آسیایی جاکارتا نهایی شد - خبر

 

 

حضور دو قایقران اردبیلی در مسابقات آسیایی جاکارتا نهایی شد

رئیس هیأت قایقرانی استان اردبیل گفت: محسن شیخلووند و رضا دباغ‌اویسی قایقرانان اردبیلی حاضر در تیم ملی کانوپولو در مسابقات آسیایی اندونزی حاضر خواهند شد.

حضور دو قایقران اردبیلی در مسابقات آسیایی جاکارتا نهایی شد

مرتضی قاطع اظهار کرد: با نزدیک شدن به آغاز مسابقات آسیایی جاکارتا قایقرانان اردبیلی نیز با توجه به آمادگی فنی و بدنی خود در فهرست نهایی تیم ملی قرار گرفته و در رقابت‌های پیش‌رو حاضر خواهند شد.
وی با اشاره به اینکه مسابقات آسیایی جاکارتا از 2 شهریور آغاز شده و به مدت 6 روزپیگیری خواهد شد، افزود: دو نفر از قایقرانان اردبیلی برای حضور در مسابقات آسیایی در فهرست نهایی تیم ملی کانوپولو حاضر خواهند بود.
رئیس هیأت قایقرانی استان اردبیل ادامه داد: محسن شیخلووند و رضا دباغ‌اویسی قایقرانان اردبیلی حاضر در تیم ملی کانوپولو در مسابقات آسیایی اندونزی خواهند بود و با توجه به آخرین وضعیت آمادگی ورزشکاران ملی‌پوش و با اذعان تمامی کارشناسان و تیم‌های حاضر  به عنوان مدعی اصلی قهرمانی در این دوره از مسابقات خواهیم بود.
قاطع با اشاره به اینکه کاپیتان تیم ملی کانوپولوی کشورمان محسن شیخلووند قایقران باتجربه و مستعد اردبیلی خواهد بود، اظهار کرد: قایقرانان ملی‌پوش پیش از حضور در مسابقات آسیایی کانوپولو، 15 مرحله اردوی آماده‌سازی فشرده را سپری کردند و با توجه به نوع تمرینات و اردوهای مختلف برگزار شده ورزشکاران اعزامی در بهترین شرایط آمادگی فنی برای درخشش در مسابقات پیش‌رو قرار دارند و مطمئنا به کسب مدال طلای کانوپولوی کشورمان در رقابت‌های پیش‌رو می‌توان امیدوار بود.
به گزارش خبرگزاری فارس، وی ادامه داد: با توجه به اینکه سال آتی اردبیل به عنوان میزبان مسابقات آسیایی 2019 معرفی شده، به جرأت می‌توان گفت که به عنوان تنها رشته ورزشی در استان خواهیم بود که در صورت میزبانی از رقابت‌های آسیایی، از نمایندگان شایسته‌ای در تیم ملی برخوردار خواهیم شد.