سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

حضور در راهپیمایی روز قدس جامه عمل پوشاندن به فرمان رهبری بود - خبر

 

 

حضور در راهپیمایی روز قدس جامه عمل پوشاندن به فرمان رهبری بود

امام جمعه شهرستان خلخال گفت: حضور در راهپیمایی روز قدس جامه عمل پوشاندن به فرمان رهبری بود.

حضور در راهپیمایی روز قدس جامه عمل پوشاندن به فرمان رهبری بود

حجت‌الاسلام امیر رشتبری در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر خلخال اظهار کرد: حضور خودجوش مردم مومن و انقلابی کشورمان و به تبع آن مردم قدرشناس شهرستان خلخال در راهپیمایی روز قدس عمل به تکلیف و جامه عمل پوشاندن به فرمان رهبر معظم انقلاب بود.

وی بیان کلمه حقوق بشر از زبان آمریکا را شایسته این کشور ندانست و تصریح کرد: کشوری که ظالمانه‌ترین و جنایتکارانه‌ترین اقدامات را در حق مردم دنیا و مخصوصا با تجهیز رژیم غاصب صهیونیستی در فلسطین و نوار غزه انجام می‌دهد بی‌شک جنایتکاری عظیم و نابخشودنی است و این کشور با این تحرکات ظالمانه چگونه می‌تواند مدعی حقوق بشر باشد.

امام جمعه خلخال به جنایات استکبار جهانی در حق کشورمان اشاره کرد و گفت: حمله به هواپیمای مسافربری، مسدود کردن دارایی، تجهیز رژیم عراق در جنگ هشت ساله بر علیه ایران، شهادت بیش از چهار هزار مامور نیروی انتظامی در مبارزه با مواد مخدر و نقض گسترده حقوق بشر در کشورمان از جنایات فراموش‌نشدنی بوده و این ملت این جنایات را از یاد نبرده و دشمنی استکبار بر این ملت ثابت شده است.

رشتبری روز قدس را فقط یک راهپیمایی ندانست و افزود: روز قدس یک حرکت پرمعنا در حمایت از مظلومان فلسطین و دمیدن روح تازه در کالبد مبارزان فلسطینی و اعلام حمایت از آنهاست.

وی در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد: با توجه به این چنین وضعیت اسفناک فلسطین که توسط رژیم اشغالگر قدس ایجاد شده، در گوشه‌ای دیگر از جهان در ترکیه شاهد خیانت سران این کشور به آرمان فلسطین هستیم و کسانی که روزی دم از مبارزه با اسرائیل می‌زدند اکنون بر سر میز حل اختلافات خود با اسرائیل نشسته‌اند.

رشتبری به بیانات رهبر انقلاب در جمع خانواده‌های شهدای هفتم تیر و مدافع حرم اشاره کرد و ادامه داد: مجاهدت و معرفت والای شهدا و صبر و استقامت خانواده‌های آنها شایسته تقدیر است چرا که شهدا با شجاعت و خانواده‌های آنها با صبر پایه‌های اقتدار و توانمندی نظام جمهوری اسلامی ایران را استحکام بخشیده‌اند.

وی با اشاره تلاش‌های گسترده مدافعان حریم نظام جمهوری اسلامی ایران و نابودی چند گروه معاند در مرزهای کشور، از زحمات سربازان شایسته گمنام امام زمان (عج) تقدیر کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس، امام جمعه خلخال با آرزوی علو درجات برای شهدای عزیز هشت سال دفاع مقدس و شهدای سربازان گمنام امام زمان (عج) و جانفشانی نیروهای انتظامی، نظامی و امنیتی گفت: ما مردمی همیشه در صحنه و هوشیار داریم و نسبت به مسائل پیرامون خود باید حساس‌تر از گذشته نگاه کنیم.