رونق تولید ملی | دوشنبه، ۵ اسفند ۱۳۹۸

حضور حماسی ملت-راهپیمایی 22 بهمن - خبر

 

 

حضور حماسی ملت-راهپیمایی 22 بهمن

یکی از مهمترین دلایل انقلاب مردم ایران بر علیه رژیم طاغوت ، استقلال خواهی بود که ملت ایران با رهبری مرجعی شجاع و صریح الهجه پس از سالها مبارزه به آن دست یافت.

 

حضور حماسی ملت در راهپیمایی 22 بهمن حضور حماسی ملت در راهپیمایی 22 بهمن حضور حماسی ملت در راهپیمایی 22 بهمن حضور حماسی ملت در راهپیمایی 22 بهمن

 

حال 35 سال است که ملت ایران برای حفظ این استقلال و کاهش روز افزون وابستگی به بیگانگان، در جبهه های مختلف نظامی ، علمی ، اقتصادی و فرهنگی مشغول تلاش جهادی است.

در این 35 سال ، دشمن شناسی ،  پیروی از رهبری ، ایثار ، حضور همیشگی در صحنه های مختلف و حفظ روحیه استقلال خواهی مردم راز ماندگارى نظام جمهورى اسلامى بر ريل ارزشهای خود بوده است.

بی شک آن چيزى كه مي تواند استقلال ملی را تأمين كند ، تلاش برای خودکفایی اقتصادی همراه با تكيه‌ى صريح بر اصول انقلاب اسلامی است و ملت ايران می داند كه راز موفّقيّت در این مسیر تلاش جهادی ، ايستادگى در برابر زیاده خواهی های دشمنان و نشان دادن اقتدار ملّى به جهانیان است.

امروز مردم ایران با تکیه بر تجربه های گرانسنگ تاریخی خود یاد گرفته است که ضمن مذاکره با کشورهای مختلف ، دشمن را بشناسد  و در برابر دورويى او هوشیار باشد.

در مذاکرات اخیر هسته ای نیز ملّت ايران روند مذاكرات را پیگیری کرده است و با دقت اظهارنظرهاى بى‌ادبانه‌ مسئولان آمريكايى را زیر نظر دارد. بنابراین 22 بهمن ماه به عنوان سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی فرصت مناسبی است که آحاد مختلف مردم ایران این بار نیز با حضور پرشکوه خود در راهپیمایی وحدت آفرین پاسخ قاطعی به اظهارات مداخله جویانه مقامات آمریکایی بدهند و پیام ایستادگی خود بر سر منافع ملی و اصول انقلابی را به سراسر جهان مخابره کنند.

مردم غیور و انقلابی استان اردبیل در طول 35 سال گذشته با حضور در تمامی صحنه ها

وفاداری خود به نظام اسلامی را به خوبی به نمایش گذاشته اند و با حضور پرشور خود در راهپیمایی فردا بار دیگر استحکام و اقتدار ملت سرافراز ایران را به رخ یاوه گویان می کشند.

منبع: واحد تفاسیر و برنامه های سیاسی معاونت اطلاعات و اخبار مرکز اردبیل