جهش تولید | یک‌شنبه، ۵ بهمن ۱۳۹۹

حضور تیم‌های فوتبال اردبیلی در لیگ دسته سوم کشور - خبر

 

 

حضور تیم‌های فوتبال اردبیلی در لیگ دسته سوم کشور

رئیس هیات فوتبال استان اردبیل از حضور تیم‌های ذوب آهن اردبیل و جام جم بیله سوار در لیگ دسته سوم فوتبال کشور خبر داد.

حضور تیم‌های فوتبال اردبیلی در لیگ دسته سوم کشور

صمد نوتاش، رئیس هیات فوتبال استان اردبیل گفت: تمام مشکلات، دغدغه و درد‌های فوتبال استان و مطالبات فوتبال دوستان استان را درک می‌کنیم و اولویت هیات فوتبال استان اردبیل حل این مشکلات با استفاده از ظرفیت و امکانات موجود است.

او افزود: داوران، مربیان، بازیکنان سختی‌های زیادی دارند و مربیان فوتبال و فوتسال استان با مشکلات فراوان به تعلیم و پرورش بازیکنان مشغول هستند که اهتمام جدی برای برطرف کردن آن وجود دارد.

رئیس هیات فوتبال استان اردبیل بیان کرد: هیات فوتبال استان علی رغم تمامی مشکلات به احترام جامعه فوتبال با یک برنامه ریزی و تقویم منظم و استفاده از تجربیات پیشکسوتان تیم‌های فراموش شده استان را احیا می‌کند تا شاهد رشد و توسعه فوتبال و ایجاد شور و نشاط در بین طرفداران این تیم‌ها باشیم.

نوتاش افزود: در راستای تحقق این امر امسال تیم‌های ذوب آهن اردبیل و جام جم بیله سوار که از تیم‌های ریشه دار و پرطرفدار تیم‌های استان محسوب می‌شوند که در لیگ دسته سوم کشور شرکت خواهند کرد.

او بیان کرد: با علم به مشکلات عدیده مالی و محدویت‌های فراوان تیمداری تلاش می‌کنیم فوتبال و فوتسال استان را توسعه دهیم در این خصوص هیات فوتبال استان در حد وسع و توان خود و به احترام هواداران و با کمک و مشارکت بخش خصوصی تیم‌های ذوب آهن اردبیل و جام جم بیله سوار را احیا و بعد از سال‌ها این تیم‌ها در مسابقات کشوری حضور خواهند داشت.