رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

حضور بیش از 3 هزار دانش‌‌آموز اردبیلی در طرح تربیتی نماد - خبر

 

 

حضور بیش از 3 هزار دانش‌‌آموز اردبیلی در طرح تربیتی نماد

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره‌کل آموزش و پرورش استان اردبیل از حضور 3 هزارو 412 دانش‌‌آموز در طرح تربیتی و آموزشی نماد خبر داد.

حضور بیش از 3 هزار دانش‌‌آموز اردبیلی در طرح تربیتی نماد

منصور صاحب با اشاره به اهداف طرح نماد اظهار داشت: توجه سازمان یافته به سرنوشت کودکان و نوجوانان و تلاش جهت مداخله به موقع و سریع در برابر آسیب‌های اجتماعی و عوامل تهدید کننده دانش آموزان از جمله اهدافی است که در این طرح پیگیری می‌شود.

صاحب با بیان اینکه این طرح در شهرستان مشگین‌شهر و نواحی یک و دو اردبیل اجرا شد، افزود: در طرح نماد 12 آموزشگاه ( 6 مدرسه در مشگین‌شهر، 4 مدرسه در ناحیه یک و 2 مدرسه در ناحیه 2 اردبیل) به تفکیک جنسیت و مقطع تحصیلی مشارکت داشتند.

وی با اذعان به این مطلب که فاز ارتقایی این طرح به پایان رسیده و فعالیت خود را هم اکنون در فاز دوم (غربالگری) ادامه می‌دهیم، تصریح کرد: تعداد 3 هزارو 412 نفر دانش آموز، 327 نفر همکار فرهنگی و 3 هزارو 412 نفر از اولیا در این طرح مشارکت داشتند.

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل همچنین با عنوان اینکه فرهنگیان در این طرح از 6 هزارو 500 نفر ساعت آموزش بر خوردار شدند، افزود: دانش آموزان و اولیا نیز به ترتیب به میزان 12 هزار نفر ساعت و 70 هزار نفر ساعت از آموزش‌های این طرح بهره‌مند شدند.

به گزارش خبرگزاری فارس، صاحب در ادامه از ثبت 3 هزارو 412 نفر دانش‌آموز در سامانه همگام خبر داد و گفت: تمامی اعتبارات برای این طرح به مدارس اختصاص داده شده است