جهش تولید | چهارشنبه، ۵ آذر ۱۳۹۹

حذف قبض کاغذی گاز با اجرای طرح قبض سبز - خبر

 

 

حذف قبض کاغذی گاز با اجرای طرح قبض سبز

مدیر کل شرکت گاز استان اردبیل گفت: با اجرای طرح ملی قبض سبز، قبض کاغذی گاز نیز از آذر ماه حذف می‌شود.

حذف قبض کاغذی گاز با اجرای طرح قبض سبز

سردار اسماعیلی اظهار کرد: با هدف کاهش هزینه‌ها و بهبود کیفیت در ارائه خدمات در استان اردبیل، با توجه به رویکرد دولت در حذف قبوض کاغذی آب، برق، گاز و تلفن و وجود زیرساخت‌های لازم، قبض کاغذی گاز از آذر ماه حذف می‌شود.

وی افزود: با ابلاغ مصوبه شرکت ملی گاز ایران و نظر به برنامه‌ریزی‌های انجام شده، فرآیند حذف قبوض کاغذی در دستور کار جدی شرکت گاز استان اردبیل قرار گرفت و اکنون برای نخستین بار در سطح شرکت ملی گاز ایران، همزمان با ارائه صورتحساب کاغذی به صورت پایلوت برای مشترکینی که تلفن همراه خود را به سامانه معرفی کرده‌اند صورتحساب پیامکی نیز صادر می‌شود.

مدیر کل شرکت گاز استان اردبیل هوشمندسازی استفاده از ابزارهای فناوری اطلاعات را برای تسهیل فعالیت‌های جاری سازمان و ارائه خدمات بهینه به مشترکین از اولویت‌های شرکت گاز استان اردبیل بر شمرد و گفت: طرح حذف قبوض کاغذی و ارسال صورتحساب پیامکی علاوه بر صرفه‌جویی‌های اقتصادی از نظر صیانت از منابع طبیعی و محیط زیست بسیار حائز اهمیّت است.

اسماعیلی با اشاره به اینکه تا کنون شماره موبایل ۳۰۰هزار مشترک استان در سامانه‌های شرکت گاز ثبت شده است، ضمن دعوت مردم به همکاری در این طرح بیان کرد: مشترکین محترم می‌توانند به چند روش شماره تلفن همراه خود را ثبت کنند:

ارسال شماره اشتراک به همراه ستاره به شماره پیامک متمرکز 1000194 به عنوان مثال:  ←  23010179000*1

ارسال شماره اشتراک به شماره پیامک 3000220000  شرکت گاز استان اردبیل 

مراجعه به سایت شرکت گاز استان اردبیل به نشانی WWW.NIGC-AR.IR
قسمت میز خدمت الکترونیکی 

از طریق وب سایت شرکت ملی گاز ایران (WWW.NIGC.IR) و مراجعه به لینک ثبت تلفن همراه مشترکین.
یا ارائه اطلاعات توسط مشترکین گاز به کنتورخوان‌های شرکت گاز استان اردبیل