سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۱ فروردین ۱۴۰۰

حاج قاسم سلیمانی کوهی استوار در برابر تمام سختی‌ها بود - خبر

 

 

حاج قاسم سلیمانی کوهی استوار در برابر تمام سختی‌ها بود

فرمانده سپاه خلخال گفت: سردار سلیمانی در هر جایی که حضور و وجودش حس می‌شد کوهی استوار در برابر تمام سختی‌ها بود و دشمن چاره را در ترور این شخصیت جهانی دانست.

حاج قاسم سلیمانی کوهی استوار در برابر تمام سختی‌ها بود

جهانبخش عطایی اظهار داشت: سردار سلیمانی درسال‌های اخیر در سخت‌ترین شرایط کیلومترها دورتر از کشور، دشمن را ناکام گذاشته و به ستوه آورد و دشمنان چاره کار را برای نجات جان خود در شهید کردن وی و همراهانش دیدند.

وی افزود: سردار شهید سلیمانی در طول سال‌های خدمت به نظام و انقلاب چندین هزار سلیمانی را در جای جای ایران و کشورهای منطقه تربیت کرده و دشمن بداند ملت ایران با داشتن چنین سردارانی، با قدرتی مضاعف انتقام سختی از دشمن دژخیم خواهد گرفت.

فرمانده سپاه خلخال بیان کرد: اگر چه ما جنگ طلب نبوده و جنگ را دوست نداریم  ولی نمیگذاریم خون شهیدانی چون سردار سلیمانی پایمال شود، از برکت این عروج و با همیاری شاگردان سردار بر قدرت یافتن و شکوفایی ایران اسلامی تلاش خواهیم کرد دشمنان را از پای درآوریم.
 

عطایی تصریح کرد: رنجِ فقدانِ این مرد بزرگ آوردگاهی است که ما را با هر غیرحقی بیگانه خواهد  کرد و عاملان این ترور تا به امروز از خود سردار ترس داشتند من بعد باید از تمامی ملت مسلمان و متحد ایران اسلامی ترس داشته باشد چراکه آمریکا باید تقاص خونهایی را که در منطقه به راه انداخته پس بدهد.

وی  افزود: این جنایت بزرگ توسط دولت و ارتش تروریستی آمریکا بی پاسخ نخواهد ماند. به آمریکا و رژیم صهیونیستی اطمینان می‌دهیم که به زودی دست قدرت دو ملت ایران و عراق و مجاهدان و رزمندگان اسلام بیرون آمده و انتقام سخت و سنگینی از عاملان این جنایت تروریستی که عبور از خط قرمزهای جبهه مقاومت اسلامی است، خواهیم گرفت.