رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲۷ تیر ۱۳۹۸

جوان سسی - نمایش محتوای صدا

 

 

جوان سسی

 

 
تهیه کننده: الناز عزیزی
 
گوینده : مژده طالبی
 
نویسنده: نیلوفر همرنگ ، فریده محمدی فرد ،مژده طالبی  
 
صدا بردار :رسول مهاجر 
 
گزارشگران :سولماز ملکی ،داود حجازی
 

 

 
برنامه ی « جوان سسی » یک برنامه ی رادیویی به زبان آذری است  که به صورت مجله ای با ساختار ترکیبی ساده ، تهیه و  پخش می شود.در این برنامه به مسائل مختلف فرهنگی، اجتماعی ، اقتصادی و فرهنگی جوانان استان پرداخته می شود.
 
از جمله آیتمهای این برنامه: 1- دونن، بویون 2- تزه نفس 3- مسابقه 4- جوان موفق 5-بیر قرار6- نه خبر7 - سرود 8- تلفن و پیامک مخاطبان.
 
برنامه دارای یک گوینده  اصلی ، یک گوینده معین و 2گزارشگر خواهد بود.
 
آیتم"دونن- بوگون"
 
در این بخش، موضوعی انتخاب می شود که بیشتر به سبک زندگی مربوط است. این موضوع از زبان جوانان دیروز و جوانان امروز بررسی می شود. هدف از این بخش، تقویت قدرت تحلیل جوانان ، نگاه به یک موضوع از زوایای مختلف ، تحکیم رابطه نسل گذشته و نسل امروز،تلاش برای کم کردن شکاف بین نسلها و تقویت هویت ایرانی-اسلامی است. مثلا موضوع یک برنامه، بازی و تفریح، انتخاب می شود. به صورت وکس پاپ، جوانان دیروز و امروز از بازیهایی که داشتند و دارند صحبت می کنند و بعد خودشان از مزایا و معایب آن می گویند.  به طور مثال: در گذشته  بیشتر بازیها بدنی بود. لذا بعد از بازی ، جوانان خسته از بازی، خواب راحتی را تجربه می کردند ولی  اگه قرار باشد در رختخواب با تلفن همراه،  مشغول بازی شویم خواب از سرمان می پرد و دچار بی خوابی می شویم.
 
برنامه "جوان سسی " به مدت 30 دقیقه ساعت 18:30 روزهای یکشنبه ، سه شنبه و پنجشنبه  از صدای مرکز اردبیل پخش  می شود.
سال تولید: 1396