سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

جوانان می توانند ناجی کشور از بحران اقتصادی باشند - خبر

 

 

جوانان می توانند ناجی کشور از بحران اقتصادی باشند

نماینده ولی فقیه در استان گفت: دانش آموزان بسیجی باید با تقویت بنیه علمی خود جزو برترین های کنکور سراسری و نخبگان علمی ایران شوند.

جوانان می توانند ناجی کشور از بحران اقتصادی باشند

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، آیت الله سید حسن عاملی که در دیدار اعضای ستاد هماهنگی و پشتیبانی بسیج دانش آموزی استان سخن می گفت با اشاره به اینکه جوانان می توانند کشور را از بحران اقتصادی نجات دهند افزود: نخبگان جوان می توانند با اتکا به اندوخته های علمی خود، پیشرفته ترین خودروها وتجهیزات لازم رابرای کشور تولید کنند.
در این دیدار مدیرکل آموزش و پرورش استان گفت: 980 واحد بسیج دانش آموزی در مدارس نواحی نوزده گانه استان اردبیل فعالیت می کنند..
ناصری با اشاره به برگزاری مسابقات لیگ علمی پایاافزود: این آزمون همه ساله در 14 رشته بصورت تیمی در بین دانش آموزان برگزار می شود .
وی از مشارکت بیش از 2 هزار دانش آموز بسیجی در اردوهای طرح جهادی هجرت 3 خبرداد وگفت: استان اردبیل رتبه اول اعزام راهیان نور دانش آموزی کشور را در سال 97 به خود اختصاص داده است.
در پایان از فرماندهان برتر حوزه های بسیج دانش آموزی استان، مدیران برتر مدارس ناحیه یک و دو اردبیل و دانش آموزان برتر علمی تجلیل شد.