سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

جوانان ایده‌های نوآورانه ارائه دهند/ لزوم توجه به عظمت نقش جوان - خبر

 

 

جوانان ایده‌های نوآورانه ارائه دهند/ لزوم توجه به عظمت نقش جوان

فرمانده سپاه پارس آباد بر لزوم ارائه و به کار گیری ایده‌های نوآورانه جوانان برای اجرای هر چه بهتر و جامع منویات مقام معظم رهبری و تحقق اهداف سال جهش تولید تأکید کرد.

جوانان ایده‌های نوآورانه ارائه دهند/ لزوم توجه به عظمت نقش جوان
سرهنگ حسن نوری عنوان کرد: جوانان به‌عنوان ارزشمندترین سرمایه‌های هر جامعه‌ای، آینده‌ساز و زمینه‌ساز اعتلا و پویایی آن جامعه هستند و آنگاه که نیروی ایمان و تعهد با نیروی فکر و تلاش جوان در هم می‌آمیزد، فتح قله‌های تعالی را ممکن می‌سازد.
 
وی افزود: جوانان ایرانی در دوره‌های مختلف انقلاب اسلامی نشان داده‌اند علی‌رغم همه کاستی‌ها، با الگو گیری از حضرت علی‌اکبر (ع) به‌عنوان یک جوان با بصیرت و ولایت‌مدار همواره در عرصه‌های مختلف حضوری آگاهانه و هوشمندانه، پرشور و بانشاط دارند.
 
فرمانده سپاه ناحیه شهرستان پارس آباد تصریح کرد: جوانان مؤمن، متعهد و انقلابی ایران اسلامی همواره در عرصه‌های مختلف و میادین گوناگون با اطاعت محض از ولی‌فقیه زمان نشان داده‌اند هیچ محدودیت و تهدیدی نمی‌تواند مانع خواست و اراده پولادین آنان در مسیر رشد و بالندگی گردد.
 
نوری اضافه کرد: این واقعیت به خوبی در جریان پیروزی انقلاب اسلامی، دوران هشت سال جنگ نابرابر تحمیلی و موفقیت‌های مختلفی که جوانان این سرزمین علی‌رغم تهدیدات و تحریم‌های ظالمانه استکبار در عرصه پزشکی، نظامی، هسته‌ای و مانند آن به دست آورده‌اند، به‌خوبی برابر چشمان بهت‌زده جهانیان به اثبات رسیده است.
 
وی ادامه داد: یکی از چهار نقطه اصلی در بیانیه گام دوم انقلاب که مورد تأکید ولی امر مسلمین جهان بوده، موضوع «جوان مؤمن انقلابی» است؛ آنجا که می‌فرمایند: «عظمت نقش نیروی جوان متعهد باید مورد توجه قرار گیرد؛ جوانی که احساس تعهد کند، احساس مسؤولیت کند… این حرکت طبعاً با محوریت جوان متعهد است؛ جوان‌های متعهد، محور این حرکتند».
 
وی در پایان گفت: ضمن گرامیداشت یاد و خاطره جوانان شهید انقلاب اسلامی، هشت سال دفاع مقدس، مدافعان حرم و مدافعان سلامت و تبریک اعیاد شعبانیه و روز ولادت حضرت علی‌اکبر (ع)، جوان رعنای اباعبدالله الحسین (ع) و روز جوان، از نخبگان جوان درخواست می‌شود که ایده‌های نوآورانه خود را برای اجرای هر چه بهتر و جامع منویات مقام معظم رهبری و ارتقای سطح کیفی و کمی خدمات شبانه‌روزی بسیج به معاونت علمی سپاه و دیگر مسئولان مرتبط ارائه دهند.