جهش تولید | سه‌شنبه، ۶ آبان ۱۳۹۹

جهش تولید محوریت عمل میراث فرهنگی اردبیل در سال جدید خواهد بود - خبر

 

 

جهش تولید محوریت عمل میراث فرهنگی اردبیل در سال جدید خواهد بود

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل گفت: اجرای منویات مقام معظم رهبری در ارتباط با شعار سال و تحقق جهش تولید محوریت عملکرد اداره کل میراث فرهنگی استان اردبیل در سال جدید خواهد بود.

جهش تولید محوریت عمل میراث فرهنگی اردبیل در سال جدید خواهد بود
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، نادر فلاحی، مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل گفت: در سال ۹۸ اقدامات مهمی در راستای توسعه گردشگری استان انجام گرفت که تقدیر ریاست محترم جمهور را نیز بدنبال داشت و نشان از همت بالای مجموعه اداره کل و فعالین بخش خصوصی در این حوزه است.
 
او با اشاره به اولویت برنامه‌های اداره کل برای تکمیل پروژه‌های در حال اجرا در حوزه‌های مختلف افزود: در حوزه میراث فرهنگی، تکمیل و راه‌اندازی موزه‌های جدید، تکمیل سایت موزه شهریری و اتمام مرمت بنا‌های در حال انجام در حوزه میراث فرهنگی، تکمیل زیرساخت پروژه‌ها در جهت حمایت از بخش‌خصوصی و همچنین تقویت گردشگری مجازی و ارتقای سطح کیفی خدمات گردشگری از جمله اقدامات اداره کل بوده است.
 
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اردبیل ادامه داد:تکمیل ساختمان‌های صنایع‌دستی شهرستان‌ها و ترویج و توسعه رشته‌های صنایع‌دستی و برگزاری نمایشگاه‌های دایمی صنایع دستی از اهم برنامه‌های در سال پیش رو خواهد بود.
 
فلاحی گفت: نامگذاری امسال مسوولیت ما را در حوزه صنایع دستی بیشتر می‌کند چرا که باید در کنار افزایش تولید در این حوزه به دنبال بازاریابی و عرضه این محصولات در بازار‌های هدف باشیم.