سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

جهش تولید با توسعه زیرساخت‌ها در اردبیل محقق می‌شود - خبر

 

 

جهش تولید با توسعه زیرساخت‌ها در اردبیل محقق می‌شود

استاندار اردبیل گفت: تحقق و عمل به منویات مقام معظم رهبری و شعار سال در سایه آماده سازی زیرساخت‌ها و توسعه آن در استان اردبیل امکان پذیر است.

جهش تولید با توسعه زیرساخت‌ها در اردبیل محقق می‌شود

اکبر بهنام جو، استاندار اردبیل در جریان بازدید از آخرین وضعیت زیرسازی خیابان‌های شهرک صنعتی۲ اردبیل گفت: در سال جهش تولید باید ضمن حفظ منابع موجود در شهرک‌های صنعتی، در جهت توسعه زیرساخت‌ها نهایت تلاش خود را بکار گیریم چرا که حفظ تولید لازمه جهش تولید است.

او ضمن عرض تسلیت ایام سوگواری سالار شهیدان و تبریک هفته دولت افزود: در هفته دولت دولتمردان با ارایه عملکرد و ارایه خدمات بیشتر می‌توانند ضمن افزایش راندمان تولید در تکمیل و احیای زیرساخت‌های اساسی برنامه ریزی کنند.

استاندار اردبیل با اشاره به اینکه زیرساخت‌ها و معابر شهرک صنعتی شماره ۲ اردبیل نیاز به تعمیر اساسی دارد گفت: این خیابان‌ها با مرور زمان از بین رفته و موجب گله مندی تولید کنندگان شهرک و هیئت امنا شده بود که با تامین اعتبار بالغ بر ۶۰ میلیارد تومان علاوه بر تعمیر و بازسازی معابر، توسعه خیابان‌های شهرک صنعتی اتفاق می‌افتد.

بهنام جو ادامه داد: در جلسه‌ای که سه ماه پیش در تهران با مدیرعامل شهرک‌های صنعتی کشور انجام شد، در طول سه ماه ۴ پیمانکار انتخاب شده و در جبهه‌های مختلف عملیات اجرایی پروژه‌ها آغاز شده است.

او بیان کرد: عملیات زیرسازی تا سه ماه آینده به اتمام می‌رسد و در صورت مساعد بودن وضعیت جوی آسفالت ریزی نیز انجام می‌شود.