جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

جهادگران اردبیلی در حال خدمت‌رسانی در مناطق سیل‌زده استان لرستان هستند - خبر

 

 

جهادگران اردبیلی در حال خدمت‌رسانی در مناطق سیل‌زده استان لرستان هستند

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: از ابتدای سیل در مناطق سیل‌زده استان لرستان جهادگران اردبیلی در حال خدمت‌رسانی در مناطق سیل زده لرستان هستند.

جهادگران اردبیلی در حال خدمت‌رسانی در مناطق سیل‌زده استان لرستان هستند
سرهنگ علی پیرجاهد گفت: از ابتدای سیل در مناطق سیل‌زده استان لرستان جهادگران اردبیلی در حال خدمت‌رسانی در مناطق سیل‌زده لرستان هستند. 
 
وی عنوان کرد: یکی از وظایف جهادگران توسعه فرهنگ محرومیت‌زدایی در بین جوانان، ایجاد روحیه سازندگی و امید در مردم مناطق محروم است و جهادگران به عنوان سفیران محرومیت‌زدایی و خدمت به مردم شناخته می‌شوند.
 
پیرجاهد با تاکید بر خدمت‌رسانی جهادگران در مناطق محروم تصریح کرد: جهادگران سطح استان اردبیل از فروردین ماه امسال در مناطق سیل‌زده بخش معمولان استان لرستان فعالیت‌های خود را شروع کرده‌اند و همچنان در کنار مردم سیل‌زده معمولان تلاش می‌کنند و در حال خدمت‌رسانی به مردم هستند.
 
مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل بیان کرد: جهادگران اردبیلی به‌‌عنوان سفیران خدمت‌رسانی به مردم و محرومیت‌زدایی در شرایط بحرانی با احساس تکلیف به کمک هموطنان سیل‌زده شتافتند و جلوه‌‌هایی از جهاد همبستگی را به نمایش گذاشتند.
 
وی ادامه داد: تاکنون بر اساس زمان‌بندی سازمان بسیج سازندگی سپاه استان اردبیل، 20 گروه جهادی 15 نفره از تمامی شهرستان‌های استان اردبیل به‌صورت داوطلبانه برای خدمت به هموطنان سیل‌زده شتافتند و این حرکت ارزشمند جهادی اکنون نیز تداوم دارد و هم اکنون گروه جهادی شهدای شهرستان پارس‌آباد نیز در حال خدمت‌رسانی به مردم در عرصه عمرانی است.
 
به گزارش خبرگزاری تسنیم، پیرجاهد با بیان اینکه جهاد همچنان ادامه دارد اظهار کرد: تلاش جهادگران و گروه‌های جهادی سطح استان اردبیل در مناطق سیل‌زده بخش ‌معمولان استان لرستان همچنان ادامه دارد.