سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

جمع آوری ۸ میلیارد ریال کمک‌های نقدی و غیرنقدی توسط خیرین اردبیل - خبر

 

 

جمع آوری ۸ میلیارد ریال کمک‌های نقدی و غیرنقدی توسط خیرین اردبیل

مدیرکل بهزیستی استان اردبیل از کمک نزدیک به ۸ میلیارد ریال توسط خیرین استان اردبیل به بهزیستی در طول دهه ولایت خبر داد.

جمع آوری ۸ میلیارد ریال کمک‌های نقدی و غیرنقدی توسط خیرین اردبیل

بهزاد ستاری  گفت: خیران اردبیلی در طول دهه ولایت امسال نزدیک ۸ میلیارد ریال به‌صورت نقدی و غیرنقدی به این سازمان کمک کردند که میان خانوارهای تحت پوشش توزیع شد.

او اظهار کرد: همدلی خیرین و نیکوکاران با مجموعه بهزیستی در حال افزایش است و خیران اردبیلی در طول دهه ولایت امسال نزدیک ۸ میلیارد ریال به‌صورت نقدی و غیرنقدی به این سازمان کمک کردند.

مدیرکل بهزیستی استان افزود: در عید قربان مقدار ۳ هزار و ۶۲۱ کیلوگرم گوشت ذبح شده و ۴۶۵ کیلوگرم دام زنده جمع‌آوری شده بود که این مقدار میان ۴ هزار و ۷۴ نفر از افراد تحت پوشش بهزیستی استان توزیع شد.

ستاری بیان کرد: در کنار مشارکت‌های غیرنقدی، مردم نوع‌دوست استان، مبلغ ۳۹۲ میلیون ریال به‌صورت نقدی پرداخت کردند که با در نظر گرفتن سطح نیاز مددجویان به حساب این افراد واریز شد.

او تشریح کرد: همچنین به همت خیرین و مردم عزیز استان، سایر بسته‌های غذایی هم به ارزش ریالی ۳ میلیارد و ۷۵۹ میلیون ریال جمع‌آوری شد که بین افراد تحت پوشش حائز شرایط توزیع گردید.

ستاری گفت: بنابراین کل ارزش ریالی مشارکت‌های نقدی، غیرنقدی و گوشت قربانی هموطنان، در دهه ولایت (از عید سعید قربان تا عید غدیرخم) ۷ میلیارد و ۹۹۱ میلیون ریال بود که امیدواریم ذخیره‌ای برای آخرت خیرین و نیکوکاران باشد.