سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

جمعیت هلال احمر اردبیل برای امدادرسانی زمستانی در آمادگی کامل است - خبر

 

 

جمعیت هلال احمر اردبیل برای امدادرسانی زمستانی در آمادگی کامل است

سرپرست جمعیت هلال احمر استان اردبیل گفت: جمعیت هلال احمر استان اردبیل برای امدادرسانی زمستانی در آمادگی کامل است.

جمعیت هلال احمر اردبیل برای امدادرسانی زمستانی در آمادگی کامل است
عزت اله ضربی، سرپرست جمعیت هلال احمر استان اردبیل امروز در جلسه کارگروه تخصصی امداد و نجات و آموزش همگانی با بیان اینکه در طرح امداد و نجات زمستانی، هر عضو کارگروه امداد و نجات استان کار‌ها و ماموریت‌های خود را انجام می‌دهند، گفت: جمعیت هلال احمر استان اردبیل از ۲۰ آذر تا ۲۰ اسفند با همه توان در آمادگی کامل به سر می‌برد و آماده خدمات رسانی است.
 
او افزود: در این طرح جمعیت هلال احمر استان اردبیل با ۱۴ پایگاه ثابت و موقت و حدود ۳۰۰ نفر مشارکت داشته و ۶ هزار و ۶ نفر/ روز مشارکت خواهند داشت.
 
ضربی اظهار کرد: ۴۵ دستگاه خودروی امدادی و پشتیبانی آماده عملیات امداد و نجات بوده و سامانه ۱۱۲ به صورت شبانه روزی آماده دریافت اطلاعات برای امدادرسانی است.
 
او با اشاره به اینکه همه ما یک هدف را دنبال می‌کنیم و تلاش همه ما کمک به انسان‌ها است، ادامه داد: باید قبل از وقوع هر بحرانی اطلاعات و آمار روستا‌ها و مناطق شهری را داشته باشیم تا در مواقع حادثه بر اساس اطلاعات به حادثه دیدگان خدمات رسانی کنیم.
 
فرهاد عبدالعلی پور مدیرکل مدیریت بحران استانداری اردبیل هم با بیان اینکه مدیریت بحران کار جمعی است، افزود: در استان اردبیل همه پای کار هستند.
 
عبدالعلی پور با بیان اینکه مهمترین کار در بحران ها، آموزش است تا در مواقع بحرانی بر اساس آموزش‌ها عمل کنیم، گفت: باید هر لحظه آماده باشیم تا اگر حادثه‌ای رخ دهد بتوانیم به بهترین شکل ممکن امدادرسانی کنیم.
 
او اظهار کرد: بحران کار یک روزه نیست و نمی‌توان بحران را یک روزه جمع کرد بلکه باید در بحران صبور بوده و با خونسردی امدادرسانی کرد.