جهش تولید | یک‌شنبه، ۲۸ دی ۱۳۹۹

جلوگیری از ۳۱ مورد ساخت و ساز غیرمجاز در حریم جاده پارس آباد و اصلاندوز - خبر

 

 

جلوگیری از ۳۱ مورد ساخت و ساز غیرمجاز در حریم جاده پارس آباد و اصلاندوز

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان پارس آباد گفت: ۳۱ مورد ساخت و ساز غیرمجاز در حریم جاده پارس آباد و اصلاندوز جلوگیری شده است.

جلوگیری از ۳۱ مورد ساخت و ساز غیرمجاز در حریم جاده پارس آباد و اصلاندوز
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، یوسف آذری، رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان پارس آباد گفت: در طی سه ماهه نخست امسال تعداد ۳۱ مورد ساخت و ساز غیرمجاز در حریم جاده‌های شهرستان‌های پارس آباد و اصلاندوز جلوگیری شده است.
 
او با بیان اینکه یکی از وظایف مهم راهداری و حمل و نقل جاده‌ای حفظ و صیانت از حریم راه‌ها است افزود: این اداره با ۴۳۰ مورد انجام گشت راهداری حریم راه، نسبت به شناسایی و جمع آوری ۱۳۵ عدد تابلوی تبلیغاتی غیرمجاز، جمع آوری ۲۸ دکه غیرمجاز و همچنین با اخذ۱۰ مورد دستور قضایی نسبت به رفع آثار تجاوز به حریم راه‌ها در حوزه استحفاظی اقدام نموده است.
 
رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان پارس آباد با بیان اینکه در مدت یاد شده با استفاده از ۵۵ تن آسفالت لکه گیری محور‌ها انجام شده بیان کرد: نصب تابلو و علائم به تعداد۳۱۰ عدد، رنگ آمیزی پایه تابلو و علائم و پایه چراغ چشمک زن به تعداد ۸۷۰ عدد، شستشوی حفاظ پل‌ها به تعداد ۴۵ دستگاه و پاکسازی دهانه ۱۶۰دستگاه پل، پاکسازی سطح راه از مصالح زائد و لاشه حیوانات ۶۱ مورد، تسطیح ۲۸۰ کیلومتر حریم راه‌های اصلی، فرعی و روستایی از دیگر اقدامات راهداران پرتلاش این شهرستان است.