حمایت از کالای ایرانی | پنج‌شنبه، ۲۷ دی ۱۳۹۷

جلسه کمیته ارتباطات و اطلاع رسانی ستاد دهه فجر - خبر

 

 

جلسه کمیته ارتباطات و اطلاع رسانی ستاد دهه فجر

جلسه کمیته ارتباطات و اطلاع رسانی ستاد دهه فجر در صدا و سیمای مرکز اردبیل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز اردبیل، دراین جلسه مدیر کل مرکز اردبیل و رییس کمیته ارتباطات و اطلاع رسانی ستاد بزرگداشت دهه فجر گفت این کمیته در کنار اطلاع رسانی پوشش رویدادها ومراسمات مختلف در ایام دهه فجر تلاش دارد تا دستاوردهای انقلاب در حوزه های مختلف اقتصادی،اجتماعی، فرهنگی و سیاسی را مردم ارائه دهد.

دکترملااحمدی افزود بیان خدمات و برکات انقلاب اسلامی به این معنی نیست که نقد های منصفانه و انعکاس خواسته ها و انتظارات مردم که وظیفه ذاتی رسانه هاست تعطیل شود بلکه تلاش می شود ضمن بیان نقاط مثبت انقلاب که بی شمار نیز هستند نواقص موجود نیز در قالب برنامه های مختلف مطرح شود.

مدیر کل صداوسیمای مرکزاردبیل رسانه را پل واسط بین مردم و مسئولان دانست وگفت رسانه های جمعی در تقویت وحدت مردم نقش بسزایی دارند و رسانه وظیفه دارد با بیان دستاوردهای انقلاب در سطوح مختلف که ثمره خون شهیدان و رهبری امام راحل و مقام معظم رهبری است به شبهه های دشمن در خصوص ناکارآمد بودن نظام اسلامی نیز پاسخ دهد.

دکتر ملااحمدی از افتتاح بیش از 80 پروژه با اعتبار بیش از 25 میلیارد تومان در صدا وسیمای مرکز اردبیل در ایام دهه فجر نیز خبر داد.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان هم دراین جلسه گفت به برکت انقلاب اسلامی ایران به جایگاهی رسیده که به اعتراف خود دشمنان هیچ کشوری به تنهایی قدرت رودررویی با ایران ندارد و به همین خاطر با ترفندهای رسانه تلاش دارند تا نظام را ناکارآمد جلوه داده و به انقلاب و ایران ضربه بزنند و در این شرایط حساس وظیفه رسانه ها روشنگری و ایجاد فضای امید و نشاط در بین اقشار مختلف خصوصا جوانان است.

حجت الاسلام نظر پور از تشکیل 19 کمیته در ستاد بزرگداشت دهه فجر خبر داد و گفت براساس مطالعات انجام شده بیش از 85 درصد جمعیت فعلی ایران در سنی هستند که دوران قبل از انقلاب را درک نکرده اند به همین خاطر وظیفه دستگاههای مختلف این است که خدمات نظام و شرایط موجود قبل از انقلاب را تشریح کنند.

در این جلسه اعضای کمیته ارتباطات و اطلاع رسانی ستاد دهه فجر نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص فعالیت این کمیته مطرح کردند.