سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

جلسه هم اندیشی بین اعضای شورا و مدیران صداو سیما - خبر

 

 

جلسه هم اندیشی بین اعضای شورا و مدیران صداو سیما

در جلسه هم اندیشی اعضای شورای اسلامی شهر وشهرداری اردبیل با مدیران صداو سیما بر لزوم همکاری و تعامل رسانه ای بین این دو مجموعه مهم تاکید شد.

جلسه هم اندیشی بین اعضای شورا و مدیران صداو سیما

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، دراین جلسه مدیر کل صداو سیمای مرکز اردبیل برگستردگی فعالیت های شهرداری و شورای شهر در مدیریت شهری اشاره کرد و گفت قطعا یکی از محورهای اصلی فعالیت شورای شهر و شهرداری در حوزه فرهنگ سازی است و این محور نقطه اشتراک بین صداو سیما با شهرداری و شورای شهر است.
مددی هزینه کردن در بخش فرهنگ را سرمایه گذاری برای آینده دانست و افزود شهرداری و شورای شهر می توانند با استفاده از قابلیت های موجود در صداو سیما عملکرد و فعالیت های خود را به مردم نشان دهند و درعین حال درخواست ها و مشکلات مردم را هم از طریق رسانه دریافت و برای حل آنان برنامه ریزی و تلاش کنند.
وی از آمادگی بخش های مختلف این مرکزدر حوزه های صدا،سیما،خبر و معاونت فضای مجازی برای برنامه سازی و تولید محتوی در خصوص بالا بردن فرهنگ شهرنشینی وهمچنین بیان فعالیت ها و عملکرد شهرداری و شورای شهر اردبیل خبرو داد و گفت در صورت مشارکت شهرداری اردبیل این مرکز آمادگی ایجاد رادیو شهر برای انعکاس اخبارو برنامه های شورا و شهرداری بصورت تخصصی را دارد.
شهردار اردبیل هم دراین جلسه ایجاد شهر زیست محور را از برنامه های اصلی شهرداری و شورای شهر اردبیل دانست وگفت آماده شدن شهر برای زندگی توام با رفاه و آرامش از شاخصه های اصلی زیست محور بودن یک شهر است که بدون توجه به کارکرد رسانه رسیدن به این هدف امکان ناپذیر است.
لطف الهیان نقش رسانه در بالا بردن کیفیت فرهنگ در شهر را بسیار مهم دانست و افزود خوشبختانه همکاری ما بین صداو سیما و مجموعه شهرداری و شورای شهر درسالهای آتی تنگاتنک بوده و ما در نظر داریم با برنامه ریزی و مشارکت در تولید برنامه ها سطح تعامل و همکاری را بیش از پیش افزایش دهیم.
رییس شورای اسلامی شهر اردبیل هم در این جلسه گفت صداو سیما از نظر امانت داری هم مورد اطمینان مردم و هم مورد اطمینان مسئولان و خدمت گذاران است و به همین خاطر انتظار داریم صداو سیما همانند پلی رابط بین مردم و اعضای شورای شهر اردبیل باشد.
پوستی گفت مسائل فرهنگ شهری باید آنقدردر رسانه تکرار شود تا به رفتاراجتماعی تبدیل شود.
درادامه جلسه برخی از اعضای شورای شهر اردبیل و همچنین مدیران صداو سیما نظرات خود را در خصوص نحوه تعامل در برنامه سازی ها بیان کردند.