حمایت از کالای ایرانی | چهارشنبه، ۲۱ آذر ۱۳۹۷

جلسه هماهنگی کنفرانس ملی اقتصاد، مدیریت و فرهنگ ایرانی اسلامی - خبر

 

 

جلسه هماهنگی کنفرانس ملی اقتصاد، مدیریت و فرهنگ ایرانی اسلامی

اعضای کمیته های علمی چهارمین کنفرانس ملی اقتصاد، مدیریت و فرهنگ ایرانی اسلامی با مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل دیدار و در خصوص پوشش رسانه ای این کنفرانس گفتگو کردند.

 به گزارش روابط عمومی صداو سیمای مرکز اردبیل، دکتر ملااحمدی مدیر کل مرکز ضمن تبریک آغاز چهلمین بهار انقلاب اسلامی، به هجمه های وارده به حوزه های مختلف نظام جمهوری اسلامی اشاره کرد و گفت: در حوزه رسانه بایستی هم در گفتمان سازی اقتصاد مقاومتی و هم فرهنگ سازی آن تلاش نمائیم تا بصورت یک آداب و سنن و فرهنگ در جامعه ساری و جاری شود.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل در ادامه از آمادگی رسانه استانی برای پوشش و انعکاس چهارمین کنفرانس ملی اقتصاد، مدیریت و فرهنگ ایرانی اسلامی خبر داد.

  دکتر حیدری رئیس موسسه آموزش عالی نوین نیر در این نشست ضمن اشاره به سیاستهای کلی وزارت علوم در خصوص توجه به توسعه کیفی آموزش و تحقیق، توسعه  فعالیتهای پژوهشی و تحقیقی را یکی از اهداف موسسه آموزش عالی نوین برشمرد و برگزاری چهارمین کنفرانس ملی اقتصاد، مدیریت و فرهنگ ایرانی اسلامی را در این راستا ارزیابی کرد.

دکتر ابراهیم پور دبیر کنفرانس، راه اندازی کارهای پژوهشی دانش بنیان در موسسه را یکی از اولویتهای موسسه نامید و گزارشی از نحوه کمیته بندی اعضاء کمیته علمی کنفرانس ارایه نمود.

شکیبا معاون فرهنگی و دانشجویی موسسه نیز تعداد مقالات وارده را حدود 378 عنوان اعلام نمود.

یادآوری می شود چهارمین کنفرانس ملی اقتصاد، مدیریت و فرهنگ ایرانی اسلامی سوم اسفند ماه 96 در سالن کنفرانس دانشکده کشاورزی محقق اردبیلی برگزار خواهد شد.