جهش تولید | چهارشنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۹

جلسه شورای عالی ورزش استان باحضور معاون وزیر ورزش - خبر

 

 

جلسه شورای عالی ورزش استان باحضور معاون وزیر ورزش

جلسه شورای عالی ورزش استان اردبیل باحضور معاون وزیر ورزش و مسئولان محلی در استانداری اردبیل برگزار شد.

جلسه شورای عالی ورزش استان باحضور معاون وزیر ورزش

به گزارش خبرگزاری صداوسیما معاون امور فرهنگی و توسعه ورزش های همگانی وزارت ورزش وجوانان در این جلسه با اشاره به میزبانی هفته چهارم رقابت‌های لیگ جهانی والیبال در اردبیل گفت: ستاد برگزاری و کمیته‌های زیرمجموعه این رویداد تشکیل شده است و در وضعیت مطلوبی هستیم.
احمدی با بیان اینکه به فاصله یک هفته قبل از برگزاری این مسابقات ، استان اردبیل آمادگی کافی را دارد، گفت: لازم است صدا و سیما در مدیریت بهینه مسابقات اطلاع‌رسانی مناسبی داشته و مردم را همراه سازد.
وی به ضرورت مدیریت فروش بلیت‌ نیز اشاره کرد و افزود: با توجه به اینکه یک میلیارد بیننده مسابقات را دنبال می‌کنند، استان اردبیل جهت معرفی خود می‌تواند از این فرصت بهره ببرد.
بهنامجو استاندار اردبیل نیز این رویداد ورزشی را فرصتی جهت معرفی توانمندی استان در حوزه های مختلف از جمله ورزش و گردشگری دانست و گفت: میزبانی اردبیل می تواند جایگاه مطلوبی برای این استان ترسیم کند.
مدیر کل صدا و سیمای مرکز اردبیل و دبیر کمیته اطلاع رسانی و رسانه ستاد برگزاری مسابقات جهانی والیبال هم در این جلسه گفت: در حوزه فضای مجازی اطلاع رسانی مناسبی درباره این مسابقات صورت گرفته است و شبکه سه رسانه ملی نیز پخش زنده این مسابقات را بر عهده دارد. وی تصریح کرد: دیدارهای تمامی تیم های حاضر در این مسابقات  به صورت روزانه از شبکه جام جم و مسابقات تیم ملی والیبال ایران  نیز به صورت ویِه از شبکه های سه و سبلان پخش می‌شود.
علی ملااحمدی افزود: پیش‌بینی ما بیش از یک میلیارد بیننده برای این مسابقات در سطح جهانی است و از کانال‌های مختلف اطلاع‌رسانی صورت خواهد گرفت و برخی تمهیدات از جمله پخش از تلویزیون‌های شهری نیز اندیشیده شده است.
مدیرکل صدا و سیمای استان به ضرورت تقویت تبلیغات محیطی در شهرهای سرعین و اردبیل اشاره و تصریح کرد: لازم است در مسیر گذر تیم‌ها و ورودی‌های شهرها تبلیغات مناسبی انجام شود.