حمایت از کالای ایرانی | سه‌شنبه، ۱ آبان ۱۳۹۷

جشن گلریزان "نشان محبت" در اردبیل برگزار شد - خبر

 

 

جشن گلریزان "نشان محبت" در اردبیل برگزار شد

جشن گلریزان نشان محبت به منظور جمع‌آوری نذورات برای کمک به بازسازی عتبات عالیات با حضور مسئولان دستگاههای اجرایی،‌ اقشار مختلف مردم و خیران برگزار شد.

جشن گلریزان
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، جشن گلریزان نشان محبت به منظور جمع‌آوری نذورات برای کمک به ستاد بازسازی عتبات عالیات با حضور هنرمندان،‌گروه تلویزیونی شبکه دو سیما، مسئولان دستگاههای اجرایی،‌ اقشار مختلف مردم و خیران در سالن کنفرانس اداره کل امور مالیاتی استان اردبیل برگزار شد.
 
رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان اردبیل در این مراسم اظهار داشت: ستاد بازسازی عتبات عالیات استان در راستای کمک به انجام پروژه‌های عمرانی در اعتاب مقدس فعالیت می‌کند که خوشبختانه مردم و خیران اردبیلی حضور چشمگیری در کمک به این فعالیتها داشته‌اند به طوری که ستاد استان اردبیل یکی از ستادهای برتر کشوری است.
 
اسفندیار هوشیار گفت: از جمله پروژه‌هایی که ستاد بازسازی عتبات عالیات استان در آن فعالیت می‌کند ساخت صحن حضرت فاطمه زهرا(س) در نجف اشرف و در جوار بارگاه ملوتی حضرت علی(ع) است  که به غیر این پروژه نیز ستاد استان اردبیل در پروژه ساخت صحن حرم حضرت زهرا و احداث درمانگاه امام زین‌العابدین نیز فعالیت دارد.
 
وی اظهار کرد: طبق هماهنگی های صورت گرفته قرار بر این شد که یک پروژه خاص به نام مردم استان اردبیل و ستاد بازسازی عتبات عالیات استان در اعتاب مقدس تعیین شده و جمع‌آوری نذورات برای تکمیل هرچه سریعتر آنها انجام شود.
 
رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان اردبیل گفت: از عموم مردم و خیران استان انتظار داریم که با کمکهای خود به ستاد بازسازی عتبات عالیات این نهاد مقدس را در راستای کمک به عتبات عالیات یاری کنند تا بتوانیم برنامه‌های هدف‌گذاری شده را در این اماکن اجرایی کنیم.