سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

جشن گلریزان فرصتی برای کاهش آسیب‌ها و دغدغه‌های اجتماعی است - خبر

 

 

جشن گلریزان فرصتی برای کاهش آسیب‌ها و دغدغه‌های اجتماعی است

شهردار اردبیل گفت: جشن گلریزان حرکتی مقبول و پسندیده برای کاهش آسیب‌های فرهنگی و اجتماعی بوده که منطبق با رویکرد شهرداری است.

جشن گلریزان فرصتی برای کاهش آسیب‌ها و دغدغه‌های اجتماعی است

حمید لطف‌اللهیان امروز در حاشیه جشن گلریزان اظهار کرد: سال‌ها است که مردم خیراندیش و نیکوکار کشور به ویژه استان اردبیل در جشن گلریزان حضوری گسترده داشته و زمینه آزادی زندانیان جرایم غیرعمد را برای کاهش آلام و درد خانواده‌های آنها فراهم می‌آورند که در این باب باید اقدامات و فعالیت‌های ستاد دیه و حرکت خیرین را ستود.

وی گفت: در سایه فرهنگ غنی مردم استان اردبیل، اکثر امور مربوط به خیریه در استان با حضور پرشور خیرین همواره به نتیجه مطلوب می‌رسد.

شهردار اردبیل افزود: جشن گلریزان حرکتی مقبول و پسندیده برای کاهش آسیب‌های فرهنگی و اجتماعی بوده که منطبق با رویکرد شهرداری است.

لطف‌اللهیان حس نوعدوستی و روحیات دست به خیری را از ویژگی‌های مهم مردم استان اردبیل خواند و ابراز امیدواری کرد؛ با وجود این روحیات هیچ شهروندی به دلیل مشکلات مالی در حبس نماند.

وی جشن گلریزان را سنت حسنه و مبارکی دانست که همه ساله با هدف کمک به آزادی محکومان مالی و زندانیان جرایم غیرعمد در شب میلاد با سعادت دومین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت با حضور آحاد مختلف مردم و مسؤولان به طور همزمان با سراسر کشور در اردبیل برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری فارس، شهردار اردبیل گفت: در جشن گلریزان که هدف و نیتی جزء آزادی زندانیان جرایم غیرعمد نیست در حقیقت زمینه رفع آسیب‌ها و دغدغه‌های اجتماعی و فرهنگی به شکل مطلوب و مناسب فراهم می‌آید.