جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۸ خرداد ۱۳۹۹

جشن نیکوکاری امسال متفاوت‌تر از سال‌های قبل برگزار خواهد شد - خبر

 

 

جشن نیکوکاری امسال متفاوت‌تر از سال‌های قبل برگزار خواهد شد

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اردبیل گفت: جشن نیکوکاری امسال متفاوت‌تر از سال‌های قبل و با مشارکت حداکثری دستگاه‌ها و اقشار مختلف مردم برگزار می‌شود.

جشن نیکوکاری امسال متفاوت‌تر از سال‌های قبل برگزار خواهد شد
حسین دشتی افزود: جشن نیکوکاری امسال متفاوت‌تر از سال‌های قبل و با مشارکت حداکثری دستگاه‌ها و اقشار مختلف مردم برگزار خواهد شد.
 
وی گفت: هدف ما این است که از ظرفیت تمامی گروه‌های اجتماعی و موسسات خیریه در این جشن استفاده کنیم تا حرکت یکپارچه‌ای به منظور رفع نیاز نیازمندان انجام گیرد.
 
مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اردبیل ادامه داد: برنامه جشن عاطفه‌های امسال از ۱۶ تا ۱۸ اسفند ماه برگزار خواهد شد که قرار است از ظرفیت ائمه جماعات در این برنامه‌ها به صورت ویژه استفاده شود.
 
دشتی بیان کرد: در نظر داریم در کنار خدماتی که مجموعه کمیته امداد در این ایام به نیازمندان ارایه می‌دهد نیازمندی‌های خانواده‌های تحت پوشش که شامل تعمیر خرد و کلان بیش از هزار و ۵۰۰ حمام، هزار لوله کشی گاز و ۴۱۶ حصارکشی است استفاده کنیم.
 
وی تصریح کرد: مشکل مسکن یکی از مشکلات اساسی مددجویان است که با توجه به برنامه‌ریزی ویژه‌ای که در سطح ملی انجام گرفته استامیدواریم تا ۳ سال آینده مشکل مسکن مددجویان حل شود.
 
به گزارش خبرگزاری فارس، مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اردبیل افزود: بیش از ۶ هزار و ۵۰۰ خانواده در سطح استان با مشکل اساسی مسکن روبه رو هستند که نیازمند احداث یا خرید مسکن هستند و متاسفانه تعداد بسیار بالایی از آنها در مرکز استان متمرکز شده‌اند که مستلزم پرداخت هزینه‌های بالایی است.