سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

جشن نیکوکاری اردبیل به صورت غیرحضوری برگزار می‌شود - خبر

 

 

جشن نیکوکاری اردبیل به صورت غیرحضوری برگزار می‌شود

مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا و لزوم رعایت توصیه‌های بهداشتی، امسال جشن نیکوکاری به صورت غیرحضوری برگزار می‌شود.

جشن نیکوکاری اردبیل به صورت غیرحضوری برگزار می‌شود

حسین دشتی اظهار کرد: با توجه به شیوع بیماری کرونا و لزوم رعایت توصیه‌های بهداشتی و برای حفظ سلامتی نیکوکاران و نیازمندان استان اردبیل، امسال جشن نیکوکاری به صورت غیرحضوری برگزار می‌شود.

وی افزود: خوشبختانه نیکوکاران اردبیلی طی سال‌های گذشته با روش‌های غیرحضوری کمک‌رسانی به نیازمندان از قبیل تلفن ثابت، پیامک، کد دستوری وب‌سایت، اپلیکیشن و دستگاه‌ خودپرداز آشنا شده‌اند.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان اردبیل ادامه داد: نیکوکاران در روش تلفن ثابت با شماره‌گیری ۰۹۶۸۸۷۷ می‌توانند کمک‌رسانی کنند و در روش پیامکی نیز با ارسال عدد ۱ به شماره ۸۸۷۷ قادر به شرکت غیرحضوری در جشن نیکوکاری می‌شوند.

دشتی تصریح کرد: همچنین کد دستوری #۰۴۵*۸۸۷۷* با تلفن همراه، وب‌سایت emdad.ir ، اپلیکیشن سکه و دستگاه‌های خودپرداز بانکی از دیگر روش‌های غیرحضوری مشارکت در جشن نیکوکاری است.

وی بیان کرد: برای آن‌دسته از افراد که قصد کمک کالا و جنس دارند نیز سامانه پیامکی ۳۰۰۰۳۳۳۳۴۵ طراحی شده است که نیکوکاران از این طریق می‌توانند کمیته امداد را در جریان کمک کالایی خود بگذارند تا کمیته خود به سراغ این نیکوکاران رفته و با تحویل گرفتن کمک‌های آن‌ها، اقدام به توزیع آن بین نیازمندان با رعایت موازین بهداشتی نماید.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان اردبیل گفت: مددجویان و نیازمندان تحت پوشش کمیته امداد، امسال نیز در آستانه سال نو منتظر کمک‌های نیکوکاران استان اردبیل هستند که قطعا مثل سالیان گذشته با دستان پرمهر آن‌ها روبه‌رو خواهند شد.