جهش تولید | جمعه، ۱۵ اسفند ۱۳۹۹

جشنواره قرآنی و تکریم از چهره‌های برتر قرآنی در اردبیل برگزار می‌شود - خبر

 

 

جشنواره قرآنی و تکریم از چهره‌های برتر قرآنی در اردبیل برگزار می‌شود

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل برگزاری جشنواره قرآنی، مراسم تکریم از چهره‌های برتر و فاخر قرآنی و تشکیل کاروان‌های قرآن ‌‌را از اهم برنامه‌های پیشنهادی شورای کمیته قرآنی دهه فجر اردبیل عنوان کرد.

جشنواره قرآنی و تکریم از چهره‌های برتر قرآنی در اردبیل برگزار می‌شود

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، حجت‌الاسلام مهدی ستوده، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل صبح امروز در جلسه کمیته قرآنی دهه فجر که با حضور نمایندگانی از دستگاه‌های اجرایی استان برگزار شد اظهار داشت: در شرایط موجود حاکم بر منطقه و هجمه‌های فرهنگی و اقتصادی در قالب جنگ روانی انقلاب ما در صورتی می‌‌تواند محکم و استوار بماند که شاکله مردمی و قرآنی خود را حفظ کند.

وی با اشاره به اینکه در طول عمر انقلاب معرفی دستاوردهای 40 ساله آن از اهمیت و ارزش بالایی برخوردار است، افزود: در تمام دنیا شاهد هستیم که انقلاب‌های حتی جهانی پس از گذشت چهار دهه از عمر خود دچار افول و زوال شدند اما انقلاب ما اینگونه نبوده و این مهم را مدیون قرآن، ولی‌فقیه و مردم‌مان هستیم.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل تصریح کرد: انقلاب ما از ابتدا بر اصل نبویت و علویت پایه‌گذاری شده است و انقلابی که خط مشی آن قرآنی ترسیم شود زوال‌ناپذیر است.

حجت الاسلام ستوده با تاکید بر انسجام در معرفی دستاوردهای 40 ساله انقلاب بیان کرد: ما امروز مفتخر هستیم که اندیشه انقلاب اسلامی ایران با حاکمیت اسلامی و دینی، استکبارستیزی و دفاع از مظلومان پرورش یافته است.

وی گفت: در برهه کنونی که امپراطوری رسانه با جریان‌سازی معاند و معارضان انقلاب درصدد تضعیف بصیرت و وحدت مردم دینی ماست لذا وظیفه و مسئولیت ملت ‌‌پرورش روحیه حق‌طلبی و ولایت‌محوری است.

رئیس کمیته قرآنی دهه فجر استان اردبیل اظهار کرد: مشکلات مختلف نظام ما از قبیل اقتصادی و فرهنگی در طول سالیان در بیشتر مواقع در سهل‌انگاری مسئولین ما خلاصه شده و همین مسئله گاه شرایط را برای نفوذ بیشتر دشمن فراهم آورده است.

 حجت الاسلام ستوده بیان کرد: برنامه‌های کمیته قرآنی دهه فجر امسال به دلیل تقارن با مناسبت‌ها سریع‌تر از بازه زمانی مدت مشابه سال گذشته آغاز می‌شود.

وی برگزاری جشنواره قرآنی، مراسم تکریم از چهره‌های برتر و فاخر قرآنی، تشکیل کاروان‌های قرآن و انقلاب در مرکز استان، یرپایی غرفه‌های قرآنی در مسیر راهپیمایی 22 بهمن و برپایی جشن قرآن، امام و انقلاب را از اهم برنامه‌های پیشنهادی شورای کمیته قرآنی دهه فجر در ایام‌الله پیروزی انقلاب در استان معرفی کرد.