جهش تولید | یک‌شنبه، ۵ بهمن ۱۳۹۹

جشنواره روایت جهاد با محوریت کرونا در استان اردبیل برگزار می‌شود - خبر

 

 

جشنواره روایت جهاد با محوریت کرونا در استان اردبیل برگزار می‌شود

دبیر قرارگاه فرهنگی حضرت فاطمه الزهرا(س) اردبیل از برگزاری نخستین جشنواره روایت جهاد با محوریت کرونا در استان اردبیل خبر داد.

جشنواره روایت جهاد با محوریت کرونا در استان اردبیل برگزار می‌شود
علی حسن زاده اظهار داشت: نخستین جشنواره روایت جهاد در بخش‌های فیلم، مستند، سرود، انیمیشن، داستان کوتاه، شعر، دلنوشته، خاطرات شفاهی، پژوهش علمی و عکاسی در استان اردبیل برگزار می‌شود.
 
وی با بیان اینکه علاقه‌مندان تا پایان مرداد ماه فرصت دارند آثار خود را در موضوعات و قالب‌های مطرح شده به دبیرخانه ارسال کنند، افزود: این جشنواره در سال 98 قرار بود با موضوع دیگری برگزار شود اما با شیوع ویروس کرونا در استان‌های مختلف در قالب فضای مجازی فراخوان آن اعلام شد.
 
دبیر قرارگاه فرهنگی حضرت فاطمه الزهرا(س) اردبیل بیان کرد: در این جشنواره قرار است فعالیت‌های خیرخواهانه و اقدامات جهادگونه مردم و گروه‌های فعال این حوزه جمع‌آوری، مستندسازی و ثبت شود.
 
حسن‌زاده تصریح کرد: به منظور سهولت در ارسال و جلوگیری از تردد در شهر و رعایت فاصله‌های اجتماعی علاقمندان می‌توانند آثار خود را در پیام رسان واتس اپ به شماره تلفن09197589720 و یا از طریق آیدی revayatjahad@ ارسال کنند.
 
وی همچنین افزود: این جشنواره در 2 بخش انفرادی و گروهی برگزار می‌شود که در قالب انفرادی دانش‌آموزان، طلاب و روحانیون، بانوان و دانشجویان در قالب گروهی نیز هسته‌های علمی و فرهنگی، گروه‌های جهادی، جوانان مسجدی، گروه‌های سرود و تئاتر و هیات‌های مذهبی می‌توانند شرکت کنند.