جهش تولید | چهارشنبه، ۱ بهمن ۱۳۹۹

جشنواره تئاتر استانی با محوریت حمایت از هنرمندان در استان اردبیل برگزار می‌شود - خبر

 

 

جشنواره تئاتر استانی با محوریت حمایت از هنرمندان در استان اردبیل برگزار می‌شود

مدیرکل فرهنگ و ارشاداسلامی استان اردبیل با اشاره به برگزاری جشنواره تئاتر استانی، ضرورت حمایت از هنرمندان را در شرایط کرونایی کشور مورد تأکید قرار داد.

جشنواره تئاتر استانی با محوریت حمایت از هنرمندان در استان اردبیل برگزار می‌شود
عبدالله بحرالعلومی در دیدار با هیئت مدیره انجمن هنرهای نمایشی استان اردبیل با اشاره به نقش تئاتر در انتقال مفاهیم و پیام های انسانی، تئاتر اردبیل را تئاتری سرشار از استعدادها و توانمندی ها عنوان کرد.
 
وی جایگاه تئاتر استان اردبیل را در تئاتر کشور، مناسب و دارای جایگاه عنوان کرد و با اشاره به ضرورت تولید و اجرای آثار نمایشی، انجمن هنرهای نمایشی استان را در زمینه سازی برای حضور بهتر هنرمندان و گروه های نمایشی در صحنه های نمایش، مهم و تاثیر گذار خواند.
 
بحرالعلومی با اشاره به برگزاری جشنواره تئاتر استانی، ضرورت حمایت از هنرمندان را در شرایط کرونایی کشور مورد تاکید قرار داد.
 
هیئت مدیره انجمن هنرهای نمایشی استان اردبیل هم در این دیدار، ضمن تبریک انتصاب عبدالله بحرالعلومی به عنوان مدیرکل فرهنگ و ارشاداسلامی استان اردبیل، با ارائه گزارشی از فعالیت های انجام شده در انجمن هنرهای نمایشی استان، خواستار حمایت بیشتر اداره کل فرهنگ و ارشاداسلامی استان از برنامه های نمایشی شدند.