جهش تولید | یک‌شنبه، ۵ بهمن ۱۳۹۹

جشنواره‌های فرهنگی و ورزشی تا عید غدیر مجازی برگزار می‌شود - خبر

 

 

جشنواره‌های فرهنگی و ورزشی تا عید غدیر مجازی برگزار می‌شود

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: در وضعیت شیوع بیماری کرونا و برای این‌که فعالیت‌های ورزشی تعطیل نشود، جشنواره فرهنگی و ورزشی برای اولین‌بار در سطح کشور به‌صورت مجازی برگزار می‌شود.

جشنواره‌های فرهنگی و ورزشی تا عید غدیر مجازی برگزار می‌شود
سجاد انوشیروانی ظهر امروز  اظهارداشت: در وضعیت شیوع بیماری کرونا و برای این‌که فعالیت‌های ورزشی تعطیل نشود، جشنواره فرهنگی و ورزشی برای اولین‌بار در سطح کشور به‌صورت مجازی برگزار می‌شود.
 
وی افزود: این جشنواره فرهنگی و ورزشی در 8 رشته ورزشی اسپوکس، برای‌تونیک، پارکور، دارت، سپک‌تاکرا، فوتبال روی میز، کیک بوکسینگ واکو، موی‌تای که تحت پوشش هیئت انجمن‌های ورزشی استان اردبیل هستند، برگزار می‌شود.
 
مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل بیان کرد: تمامی مسابقات هم در بخش بانوان و هم آقایان برگزار و در پایان در هر بخش به 3 نفر برتر جوایز ویژه‌ای تعلق خواهد گرفت.
 
انوشیروانی با اشاره اینکه یک مسابقه فرهنگی نیز علاوه بر مسابقات ورزشی  به‌صورت مجازی برگزار می‌شود، گفت: زمان اجرای این جشنواره از عید قربان تا عید غدیر از تاریخ 10 الی 18 مردادماه 99 خواهد بود که البته نحوه ثبت‌نام و شرکت و انجام رشته‌ها متفاوت خواهد بود که علاقمندان می‌توانند با مراجعه به صفحات مجازی با آیدی ardabilsa@ از نحوه برگزاری مسابقات مطلع شوند.