جهش تولید | شنبه، ۴ بهمن ۱۳۹۹

جذب توریسم ورزشی در استان اردبیل در دستور کار قرار دارد - خبر

 

 

جذب توریسم ورزشی در استان اردبیل در دستور کار قرار دارد

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: جذب توریسم ورزشی در مناطق مختلف استان اردبیل با اجرای طرح‌ها و برنامه‌های ورزشی به ویژه در بخش ورزش‌های زمستانی در دستور کار اداره کل ورزش و جوانان قرار دارد.

جذب توریسم ورزشی در استان اردبیل در دستور کار قرار دارد

سجاد انوشیروانی اظهار داشت: استان اردبیل در سال‌های اخیر در حوزه ورزش‌های زمستانی ورود جدب داشته است به طوری که در حال حاضر شاهد وجود زیرساخت‌های خوبی در این بخش هستیم.

وی با بیان اینکه از سرمایه‌گذاری در بخش ورزش‌های زمستانی استان اردبیل حمایت می‌شود افزود: با وجود اینکه در شهرستان نمین پیست اسکی چمن فندقلو، در شهرستان خلخال پیست اسکی اندبیل، در شهرستان سرعین پیست اسکی اوجور و در شهرستان مشگین‌شهر پیست اسکی شابیل احداث شده است از تمامی سرمایه گذاری‌ها در بخش ورزش‌های زمستانی حمایت می‌شود.

انوشیروانی از برنامه ریزی برای جذب توریسم ورزشی به استان اردبیل خبر داد و تصریح کرد: جذب توریسم ورزشی در مناطق مختلف استان اردبیل با اجرای طرح‌ها و برنامه‌های ورزشی به ویژه در بخش ورزش‌های زمستانی در دستور کار اداره کل ورزش و جوانان قرار دارد.
 

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل توسعه زیرساخت‌های ورزشی استان را ضروری دانست و بیان کرد: با توجه به وجود ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های ویژه در حوزه ورزش استان اردبیل باید پیگیری‌های لازم برای توسعه زیرساخت‌های ورزشی استان به عنوان یکی از مسائل ضروری در مبنای کار قرار گیرد.

وی با اشاره به تلاش نیروی انتظامی در تامین امنیت مسابقات ورزشی در استان اظهار کرد: تلاش نیروی انتظامی در تامین امنیت و برقراری نظم در جریان برگزاری مسابقات ورزشی در مناطق مختلف استان اردبیل قابل تقدیر و قدردانی است و اداره کل ورزش و جوانان تعامل خوبی با عوامل مربوطه دارد.