جهش تولید | جمعه، ۱۶ خرداد ۱۳۹۹

جایزه 6 میلیون ریالی برای نفر برتر جشنواره کاریکاتور - خبر

 

 

جایزه 6 میلیون ریالی برای نفر برتر جشنواره کاریکاتور

دبیر نخستین جشنواره کاریکاتور مهر امید جوایز نقدی نفرات برتر این جشنواره را اعلام کرد و گفت: برای نفر اول در هر دو بخش 6 میلیون ریال جایزه اعطا خواهد شد.

جایزه 6 میلیون ریالی برای نفر برتر جشنواره کاریکاتور

 توحید مهدوی صبح امروز در جمع تعدادی از خبرنگاران با بیان اینکه در هر بخش جشنواره سه نفر به عنوان نفرات اول، دوم و سوم انتخاب و تجلیل می‌شوند، اظهار کرد: برای نفر اول در هر بخش 6 میلیون ریال جایزه نقدی پرداخت خواهد شد.

وی با بیان اینکه جوایز نفرات دوم و سوم هر بخش به ترتیب 4 میلیون و 5 میلیون ریال است، ادامه داد: علاوه بر جوایز نقدی به نفرات برتر لوح تقدیر و تندیس هم اعطا خواهد شد.

دبیر نخستین جشنواره کاریکاتور مهر امید یادآور شد: هنرمندان 6 استان کشور در منطقه شمال و شمالغرب یعنی استان‌های اردبیل، آذربایجان‌شرقی، آذربایجان‌غربی، گیلان و مازندران می‌توانند آثار خود را در دو بخش مشکلات جوانان و مسائل ورزشی به این جشنواره ارسال کنند.

مهدوی بیان کرد: هنرمندان باید آثار خود را به همراه فرم شرکت در جشنواره که در سایت جشنواره قابل دانلود است به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند.

وی افزود: هنرمندان می‌توانند آثار خود را در اندازه A4 و فرمت dpi 300 با پسوند jpg به آدرس الکترونیکی festival.mehreomid@gmail.com ارسال کنند.

دبیر نخستین جشنواره کاریکاتور مهر امید با بیان اینکه هنرمندان و کاریکاتوریست‌ها می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت جشنواره با آدرس Www.NgoMehreOmid.ir  مراجعه کنند، گفت: هنرمندان برای پاسخ به پرسش‌های احتمالی خود می‌توانند با شماره تماس‌های اعلام شده ارتباط برقرار کنند.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، جشنواره کاریکاتور مهر امید در سطح شمال و شمالغرب کشور توسط انجمن مردم‌نهاد خورشید سبز مهر امید آرتا و با مشارکت اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل، امور اجتماعی استانداری اردبیل، مجتمع آموزشی سما، حوزه هنری اردبیل، سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری اردبیل و کانون شهید نونهال برگزار می‌شود.