سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

جانباز مشگین‌شهری مسیر مشگین‌شهر تا کربلا را پیاده‌روی می‌کند - خبر

 

 

جانباز مشگین‌شهری مسیر مشگین‌شهر تا کربلا را پیاده‌روی می‌کند

در آستانه اربعین حسینی و به یاد سید و سالار شهیدان امام حسین(ع) و یاران باوفایش جانباز مشگین‌شهری مسیر مشگین‌شهر تا کربلای معلی را پیاده طی می‌کند.

جانباز مشگین‌شهری مسیر مشگین‌شهر تا کربلا را پیاده‌روی می‌کند

در مراسمی که عصر امروز و با بدرقه توکل ملکی جانباز دوران دفاع مقدس و اعزامی به کربلا همراه بود، این جانباز در آستانه اربعین حسینی و به یاد سید و سالار شهیدان امام حسین(ع) و یاران باوفایش مسیر مشگین‌شهر تا کربلای معلی را پیاده طی می‌کند.

این جانباز پرافتخار دوران دفاع مقدس بعد از زیارت قبور شهدا، رهسپار کربلا شد تا پیام شهدای انقلاب اسلامی را به شهدای دشت نینوا برساند.

توکل ملکی که حرکت خود را با نام «یا ابوالفضل(ع)» و در دست داشتن پرچم مقدس بارگاه حسینی آغاز کرد، قرار است به همراه چهار جانباز فخرآبادی و زنجانی در مدت بیش از 35 روز مسیر مشگین‌شهر تا کربلای معلی را طی کند تا با گذر از مسیر سرچم، زنجان، همدان، کرمانشاه و ایلام با پای پیاده به کشور عراق وارد شده و در آن جا نیز با طی کردن مسیر طولانی به زیارت حضرت سیدالشهدا(ع) در کربلا و همزمان با یوم اربعین به خیل عاشقان حسینی بپیوندد.

به گزارش خبرگزاری فارس، این جانباز رشید دوران دفاع مقدس هدف اصلی از این حرکت را تأکید بر تداوم راه عزتمندانه امام حسین(ع) و ابلاغ پیام راستین جمهوری اسلامی ایران در تبیین حقیقت پیام معنوی کربلا و حرکت در مسیر عزتمندانه حسینی و عاشورایی اعلام کرد.