سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

جانبازان افتخارآفرینان هشت سال دفاع مقدس هستند - خبر

 

 

جانبازان افتخارآفرینان هشت سال دفاع مقدس هستند

امام جمعه شهرستان خلخال گفت: جانبازان افتخارآفرینان هشت سال دفاع مقدس هستند.

جانبازان افتخارآفرینان هشت سال دفاع مقدس هستند

حجت‌الاسلام امیر رشتبری عصر امروز در دیدار با خانواده جانبازان در شهرستان خلخال به مناسبت سالروز ولادت حضرت ابوالفضل‌العباس(ع) و حضرت امام حسین(ع) اظهار کرد: جانبازان افتخارآفرینان هشت سال دفاع مقدس هستند که وجود آنها افتخاری بزرگ برای جامعه اسلامی ماست.

وی بر تکریم خانواده جانبازان، ایثارگران و شهدا تاکید کرد و گفت: همه وظیفه تکریم به این جانبازان را داریم.

امام جمعه خلخال تصریح کرد: در سالروز ولادت حضرت ابوالفضل‌العباس(ع) از سوی مقام معظم رهبری، ائمه جمعه افتخار عرض ادب به جانبازان را پیدا کرده و به عنوان نمایندگان رهبر معظم انقلاب با حضور در منازل جانبازان از ایثارگری آنها تجلیل به عمل می‌آورند.

در این مراسم فرماندار خلخال نیز با تبریک روز پاسدار و روز جانباز و تبریک ولادت با سعادت حضرت امام حسین(ع)، حضرت ابوالفضل(ع) و امام سجاد(ع) افزود: هیچ ارگان و اداره‌ای حق بی‌احترامی به خانواده جانبازان را ندارد و در صورت مشاهده فرد کارمند و اداره مربوطه با برخورد قانونی فرمانداری شهرستان خلخال مواجه می‌شود.

علی نظری شیخ احمد بیان کرد: جانبازان اسوه‌های ایثار و مقاومت و دفاع از کشور هستند و نباید مورد بی‌احترامی در جامعه قرار گیرند بنابراین تنها وظیفه جامعه امروز در قبال جانبازان احترام به مقام شامخ جانبازان و خانواده آنهاست.

در این مراسم از چهار خانواده جانباز دفاع مقدس در شهرستان خلخال که در سال‌های 61، 65،64 و سال 66 در مناطق عملیاتی شلمچه، جزیره مجنون و کردستان به درجه رفیع جانبازی نائل آمده بودند، با اهدای لوح سپاس از سوی امام جمعه و فرماندار شهرستان خلخال تجلیل شدند.

به گزارش خبرگزاری فارس، در مراسم روز جانباز که جمعی از فرماندهان نظامی، انتظامی، کارکنان بنیاد شهید انقلاب اسلامی و اصحاب رسانه نیز حضور داشتند یاد و خاطره جانبازان انقلاب اسلامی گرامی داشته شد.