رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۸

جام بین‌المللی فجر و مراسم تجلیل از وزنه‌برداران برتر کشور در اردبیل برگزار می‌شود - خبر

 

 

جام بین‌المللی فجر و مراسم تجلیل از وزنه‌برداران برتر کشور در اردبیل برگزار می‌شود

مراسم تجلیل از وزنه‌برداران موفق کشور و رقابت‌های جام بین‌المللی فجر در استان اردبیل برگزار خواهد شد.

جام بین‌المللی فجر و مراسم تجلیل از وزنه‌برداران برتر کشور در اردبیل برگزار می‌شود

با برگزاری جلسه بررسی میزبانی اردبیل از مسابقات بین‌المللی وزنه‌برداری جام فجر که در محل فدراسیون وزنه‌برداری برگزار شد، با میزبانی اردبیل از این مسابقات موافقت به عمل آمد.

در این نشست به دلیل اهمیت موضوع، استاندار اردبیل به همراه مدیرکل ورزش و جوانان استان و معاون ورزشی وی در محل فدراسیون وزنه‌برداری حضور به هم رساندند تا علی مرادی به عنوان رئیس این فدراسیون با بررسی جوانب موضوع ازقول مساعد برای فراهم آوردن شرایط میزبانی اردبیل از جام بین‌المللی فجر در سال 98 خبر دهد.

از نکات مهم قابل ذکر دیگر در این مراسم می‌توان به موافقت با برگزاری مراسم تجلیل از وزنه‌برداران موفق کشور در اردبیل اشاره کرد.

این مراسم نیز طبق اعلام قبلی بعد از برگزاری مسابقات آسیایی جاکارتا در اردبیل برگزار خواهد شد، این اتفاقات شیرین در وزنه برداری استان در شرایطی در حال رقم زدن هست که در حال حاضر سه وزنه‌بردار ملی‌پوش از استان اردبیل در اردوهای تیم ملی حضور دارند.

به گزارش خبرگزاری فارس، سعید علی حسینی به همراه پیمان جان و سعید محمدپور وزنه‌برداران اردبیلی حاضر در اردوی تیم ملی هستند که از شانس مناسبی نیز برای کسب مدال در مسابقات آسیایی جاکارتا برخوردار هستند و در صورت راهیابی هر سه ورزشکار به این رقابت‌ها و کسب موفقیت، کارنامه پرافتخار وزنه‌برداری استان اردبیل در رقابت‌های ملی کامل‌تر از گذشته خواهد شد.