جهش تولید | دوشنبه، ۱۸ اسفند ۱۳۹۹

جاذبه های زمستان اردبیل در رقابت های جهانی ورزشی معرفی شود - خبر

 

 

جاذبه های زمستان اردبیل در رقابت های جهانی ورزشی معرفی شود

سرپرست معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل خواستار معرفی جاذبه های گردشگری زمستانی این استان در رقابت های جهانی ورزشی شد.

جاذبه های زمستان اردبیل در رقابت های جهانی ورزشی معرفی شود

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، صغری فرشی، سرپرست معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان  اردبیل ظهر امروز در خصوص ضرورت های تبلیغ و معرفی گسترده ظرفیت های گردشگری زمستانی اردبیل تصریح کرد: مسابقات ورزشی فرصت قابل توجهی برای معرفی جاذبه ها است.

وی افزود: در راستای تحقق سیاست‌های زمستان بیدار به صورت ویژه از برگزاری مسابقات و فستیوال‌های ورزش‌های زمستانی در اردبیل حمایت می‌کنیم و در مقابل انتظار داریم ادارات نسبت به معرفی جاذبه های گردشگری استان اقدام کنند.

سرپرست معاونت گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان متذکر شد: در این خصوص رایزنی‌هایی با رووسای هیئت‌های ورزشی که فعالیت مرتبط با این حوزه دارند، انجام گرفته است.

فرشی تاکید کرد: زمستان بیدار یک شعار نیست و ما سعی داریم با یک برنامه‌ریزی منسجم زمینه تحقق این برنامه را در کوتاه مدت و میان مدت معرفی کنیم.

وی با بیان اینکه جاذبه‌های زمستانی استان اردبیل کمتر از جاذبه‌های فصول گرم سال نیست، ادامه داد: معاونت گردشگری با برنامه‌ریزی هدفمند به دنبال جذب مخاطبین و گردشگران زمستانی به استان است.