سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۷ خرداد ۱۴۰۰

جاده در حال احداث خلخال- کلور- درام دو قربانی گرفت - خبر

 

 

جاده در حال احداث خلخال- کلور- درام دو قربانی گرفت

بخشدار شاهرود گفت: جاده خلخال- کلور- درام دو قربانی گرفت و تردد از این جاده در دست ساخت ممنوع است.

جاده در حال احداث خلخال- کلور- درام دو قربانی گرفت

حمدالله نقیب اظهار کرد: جاده خلخال- کلور- درام در دست ساخت بوده و به‌علت سقوط سنگ و صخره دو  نفر از هموطنان جان خود را از دست دادند.

وی افزود: حوالی ساعت ۱۶ دیروز دو شهروند از روستاهای خلخال که به شغل فروشندگی سیار مشغول بودند در حین تردد از جاده خلخال- کلور- درام در حوالی روستای قشلاق‌تیل و سه راهی فرج‌آباد و روستای گلوزان با ریزش سنگ در دم جان باختند.

بخشدار شاهرود با قدردانی از حضور نیروهای شرکت راهسازی جهاد نصر زنجان، جمعیت هلال احمر خلخال، اورژانس و نیروی انتظامی شاهرود، بیان کرد: پس از چهار ساعت تلاش پیکر بی‌جان یک جوان با سن حدود ۲۵ سال و یک فرد میان‌سال با سن ۴۵ سال از میان لاشه پیکان‌وانت بیرون کشیده شد.

نقیب تأکید کرد: به‌علت در دست ساخت بودن جاده خلخال- کلور- درام تردد از این جاده ممنوع است و هموطنان به‌خاطر حفظ جان خود از تردد در این جاده اکیدا خوداری نمایند.

علت حادثه در دست بررسی است

غلامرضا غفاری، رئیس پزشکی قانونی خلخال نیز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اردبیل اظهار کرد: شدت حادثه به گونه‌ای بوده که بعد از ریزش سنگ، پیکان وانت در زیر چندین تن سنگ قرار گرفته و سرنشینان جان باختند.

وی ادامه داد: علت حادثه از سوی پلیس و اورژانس در دست بررسی است و در اسرع وقت اطلاع‌رسانی خواهد شد.

جواد فتحی، رئیس فوریت‌های پزشکی شهرستان خلخال نیز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اردبیل ضمن تسلیت به خانواده معزای این حادثه اظهار کرد: این حادثه ساعت ۱۶ دیروز رخ داده و اورژانس و جمعیت هلال احمر گردنه الماس و فوریت‌های پزشکی هشجین در منطقه حضور یافتند.

وی افزود: متاسفانه بعد از چندین ساعت با تلاش ماشین‌آلات راهسازی، تخته سنگ از روی پیکان وانت برداشته شده و پیکر بی‌جان فوت‌شدگان به بیمارستان امام خمینی(ره) خلخال انتقال یافت.

گفتنی است؛ جاده خلخال- کلور- درام در دست ساخت بوده و به‌علت این که هنوز این جاده تکمیل نشده، تردد از این جاده ممنوع است ولی هموطنان با بی‌توجهی به‌خاطر فاصله کم مبدا و مقصد این جاده را انتخاب می‌کنند.