سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | سه‌شنبه، ۲۴ فروردین ۱۴۰۰

جاده خلخال - فیروزآباد آماده بهره‌برداری است - خبر

 

 

جاده خلخال - فیروزآباد آماده بهره‌برداری است

نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی گفت: جاده خلخال به فیروزآباد 20 اسفندماه آماده بهره‌برداری است.

جاده خلخال - فیروزآباد آماده بهره‌برداری است

 

 بشیر خالقی در بازدید از جاده جدیدالاحداث خلخال به فیروز در حوزه استحفاظی شهرستان خلخال اظهار کرد: 20 اسفندماه جاده خلخال به فیروزآباد مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.
 
وی تصریح کرد: انتظار مردم خلخال در بهره‌برداری از این جاده به پایان رسیده به طوریکه این جاده به عنوان مطالبه اساسی مردم مورد بحث است.
 
نماینده مردم خلخال و کوثر در مجلس شورای اسلامی گفت: استاندار اردبیل در جلسه‌ای که در مرکز استان با حضور اعضای شورای ترافیک استان اردبیل برگزار شد، قول داده بود تا 15 اسفندماه این مسیر مورد بهره‌برداری قرار گیرد ولی به لحاظ شرایط آب و هوایی تا 20 اسفندماه آخرین مهلت اداره کل راه و شهرسازی در تکمیل نواقصات این مسیر و اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در نگهداری از این مسیر است.
 
خالقی افزود: هیچ بهانه‌ای از هیچ مسؤولی از 20 اسفندماه به بعد قابل پذیرش نیست چرا که دیگر مردم صبرشان برای تردد از این مسیر به سر آمده است.
 
به گزارش خبرگزاری فارس، وی از پلیس راه استان اردبیل نیز خواست تا اقدامات لازم را برای بهره‌برداری سریع از این مسیر و استقرار‌ کانکس در سه راهی سرچم به فیروزآباد در کمترین زمان به کار گیرد.