جهش تولید | جمعه، ۳ بهمن ۱۳۹۹

جاده خلخال به اسالم با اعمال محدودیت تردد باز است/ استقبال مردم خلخال از طرح هوشمند فاصله‌گذاری - خبر

 

 

جاده خلخال به اسالم با اعمال محدودیت تردد باز است/ استقبال مردم خلخال از طرح هوشمند فاصله‌گذاری

فرماندار خلخال گفت: با مصوبه شورای تامین شهرستان خلخال، تردد ساعتی در جاده خلخال- اسالم فقط با مجوز مدیریت بحران و ستاد پیشگیری از کرونا ویروس خلخال امکان‌پذیر است.

جاده خلخال به اسالم با اعمال محدودیت تردد باز است/ استقبال مردم خلخال از طرح هوشمند فاصله‌گذاری

فریدون بابایی اظهار کرد: تردد ساعتی از جاده خلخال به اسالم فقط با مجوز مدیریت بحران شهرستان خلخال امکان‌پذیر است.

وی افزود: تردد در روز در دو زمان سه ساعتی صبح و شب، از محور خلخال به اسالم انجام و به لحاظ پیشگیری از سرایت کرونا ویروس از استان‌های همجوار، همچنان طرح ممنوعیت تردد پلاک‌های غیربومی در شهرستان خلخال در حال اجرا است.

فرماندار خلخال تشریح کرد: در اجرای طرح هوشمند فاصله‌گذاری مردم خلخال و بازاریان به خوبی عمل کرده و نتیجه این اقدام از روزهای قبل نشانگر این است که از ششم فروردین به بعد بیمار کرونایی به مراکز درمانی مراجعه نکرده و انتظار می‌رود مردم با سعه صدر این روزها را پشت سر گذاشته و مسؤولان را در امر مبارزه با کرونا یاری نمایند.

وی  در خصوص مشاغل پرخطر، پاساژها و بازارچه‌های سرپوشیده در خلخال نیز تاکید کرد: طبق مصوبه کشوری این واحد تعطیل بوده و با متخلفان با تشکیل پرونده قضایی برخورد قاطع انجام خواهد شد.

بابایی از زحمات اصناف و بازاریان خلخال در طول مدت مبارزه با کرونا ویروس قدردانی کرد و گفت: طرح فاصله‌گذاری هوشمند از دو روز گذشته در خلخال آغاز شده و با اجرای این طرح اقشار مختلف مردم در شهر خلخال مکلف به رعایت این طرح شده و از آن به خوبی استقبال کردند.