جهش تولید | شنبه، ۴ بهمن ۱۳۹۹

جابجایی ۴۱۲ هزار تن کالا در شهرستان نمین - خبر

 

 

جابجایی ۴۱۲ هزار تن کالا در شهرستان نمین

رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده‌ای شهرستان نمین از جابجایی ۴۱۲ هزار تن کالا توسط ۲۴ شرکت فعال در حوزه حمل کالا در شهرستان نمین خبر داد.

جابجایی ۴۱۲ هزار تن کالا در شهرستان نمین

بهرام خیاوی، رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده‌ای شهرستان نمین از جابجایی ۴۱۲ هزار تن کالا توسط ۲۴ شرکت فعال در حوزه حمل کالا در شهرستان نمین خبر داد و گفت: در ۴ ماهه گذشته ۴ هزار و ۸۶ نفر مسافر نیز از این شهرستان جابجا شده اند.

او بیان کرد: از ابتدای امسال ۵۷ مورد تجاوز به حریم راه و ساخت و ساز‌های غیر مجاز در شهرستان نمین توسط راهداران شناسایی و قلع و قمع شده است.

رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده‌ای شهرستان نمین افزود: با فعالیت ۱۵۰ مورد گشت راهداری در محور‌ها ۱۵ مورد ساخت و ساز غیر مجاز متوقف شده، ۱۹ مورد درختکاری غیر مجاز جمع آوری و با اخذ ۲۳ مورد دستور قضایی نسبت به رفع آثار تجاوز به حریم اقدام شده است.

خیاوی در جهت ارتقای ایمنی راه خط کشی ۲۲ کیلومتر از محور‌های مواصلاتی این شهرستان را در ۴ ماهه گذشته یادآور شد و اظهار کرد: در مدت یاد شده راهداران زحمتکش شهرستان نمین ۴ کیلومتر از محور کارخانه سیمان -گرده و محور اردبیل - آستارا را روکش آسفالت و لکه گیری کرده اند.